Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki utrogestan...

Használt valaki utrogestan hüvelykúpot majd szájon át szedhető kapszulát?

Figyelt kérdés
9 hetes várandós vagyok, az 5.héttől használom az utrogestan hüvelykúpot, 2x1-et. Volt egy kis pecsételés azért kezdtem el használni. 2 nappal ezelőttig. Ugyanis nagyon durva folyásom lett, fájdalommal, diszkomfort érzéssel. Ezért inkább áttértem a szájon át való szedésre (azóta a panaszaim megszűntek.) Orvossal ezt nem tudtam megbeszélni, ezért aggódom, hogy így esetleg nem szívódik fel a szükséges hatóanyag és ebből probléma lehet. Valakinek tapasztalat?

2021. febr. 13. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtad megbeszélni orvossal, akkor honnan van szájon át szedhető kapszulád?
2021. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kettő ugyanaz...
2021. febr. 13. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz.
2021. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én lombikosként voltam ugyanebben a helyzetben. 3x3 Utrogestant használtam. Nekem az orvos mondta, hogy szedjem nyugodtan tovább szájon át.

Annyi, hogy így több mellékhatása volt.

2021. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ekkor már várandós voltál?
2021. febr. 13. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, és a 30. hétig szedtem így tovább (problémák miatt).
2021. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen kaptam, de egyből a szájon át szedhetőt. Borzalmas mellékhatásokat írt, de én megúsztam annyival hogy este már az ágyban kellett bevennem mert utána forgott az egész szoba.

Miket tapasztalsz mióta szeded?

Ha vészesek a mellékhatások észlelsz inkább hagyd ki míg eljutsz a dokihoz.

2021. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!