Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseget honnan szamoljam?

A terhesseget honnan szamoljam?

Figyelt kérdés

A parom katona es az utobbi idobenleveset tud itthon maradni, mert az orszagban mindig mashol kell lennie. Egy ideje tervezzuk, hogy banat akarunk. Egy teljes honap kimaradt, nem voltunk egyutt. Majd mikor haza jott, pont akkor volt peteeresem es egyutt voltunk ket napig. A mensimnek tegnap kellett volna megjonnie de csak gorcsolok, ma csinaltam egy tesztet es halvany pozitiv lett. Par nap mulva azert csinalok egy ujat. Ha az is pozitiv, akkor honnanto kell szamolni a terhesseget? Egyebkent nekem 28-30 naposak a ciklusaim.


Elore is koszonom a valaszokat!


2021. febr. 13. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció első napjától
2021. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
MINDIG MINDEN terhességet az utolsó menstruáció elsö napjától számolnak!
2021. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Katonafeleségeknek az utolsó menstruàció első napjàtól kell szàmolni.
2021. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod első fele totál lényegtelen.

Mindig az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet!

A katonafeleségek is🙄

2021. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
januar 11- en volt az utolso mensim, akkor onnan szamoljam?
2021. febr. 13. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor kb. 4 hetes lehetek ha a kovi teszt is pozitiv.


Azert kerdeztem, hogy honnan szamoljak, mert hallottam mar olyat is, hogy a doki aktustol szamolja.

2021. febr. 13. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor kell màshogy szamolni, ha a hivatalos ès a valos adat nagyon eltèr. Hivatalos : utolsò menstruàciò első napja. Ha biztos, hogy melyik nap estèl teherbe, abbòl le kell vonni 14 napot, az a vàrandòssàg kezdete. Ha nagy az eltèrès (ha valakinek nem 28-30 napos ciklusai vannak), akkor ez a mèrvadò. Kb. 12. hètig az ultrahangon elèg biztosan làtszik a ,,terhessèg" kora, ha nincs rendszeres ciklusa valakinek, akkor ez alapjàn kell szamolni.
2021. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Először dokihoz mindig mensi szerint kell menni. Majd ő módosít ha kell. Pl.nekem nagy eltérés volt a mensi és a méret között (majdnem 2 hét), így engem “visszavettek”, korrigáltak.
2021. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!