Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe rózsaszín pecsételés?...

Enyhe rózsaszín pecsételés? Megmaradhat a pici?

Figyelt kérdés

5+5nél járok

Jövő hét szerdán lesz az első Uh-s viszgálatom.

Ma délelőtt volt egy enye rózsaszínes pecsételésem a tisztaságin. Felhívtam a dokimot. Szerinte ez még bele fér semmi gond. Ne izgassam fölöslegesen. De én nagyon megijdetem. Egész nap lestem hogy vajon újból vane de azóta semmi szerencsére. Dolgoztam és így pihenni nem volt lehetőségem :( van esély arra hogy minden rendbe? Túl aggódom?



2021. febr. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
3 terhességnél mindegyiknél volt az elsőbaba elment 7 hetesen hiába szettem progeszteront, de a másik kettőnél nem volt baj, progeszteront szedtem az elejétől. Ha este vagy reggel is van akkor, ügyelet adnak progit.
2021. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten volt anno, erre konkrétan emlékszem, mert borzasztóan megijedtem. Az én orvosom csak magnéziumot írt fel, miután megvizsgált, nem is lett semmi baj.
2021. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Magnézium van itthon azt neki fogtam szedni.

Azóta nem volt semmi szerencsére

2021. febr. 14. 07:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint az este óta nem volt több pecsételés.
2021. febr. 14. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso terhessegemnel 5 hetesen barnaztam, egybol mentunk a korhazba. Mire beertunk mar vereztem. Uh-n semmit nem lattak. Kaptam progeszteront. Masnapra elmult a verzes es ra 1 hetre lattuk a kislanyomat az uh-n, 2 mm volt, azota mar 15 honapos ☺️ Ha akkor nem kapok progeszteront elment volna. Most a kistesot varjuk de a doki szo nelkul adta a gyogyszer megelozeskeppen. En kernek a helyedben. Artani nem artasz vele kiveve ha mehen kivuli de akkor erosen gorcsolnel.

Kellemes babavarast! :)

2021. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem duphastont. Bízom benne hogy segíteni fog

😊

2021. febr. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!