Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen rozè kacsamell...

Terhesen rozè kacsamell veszélyes? Evett valaki? Nem tervezem többet enni, de most előfordult...

Figyelt kérdés

#terhesség #Rozé kacsamell
2021. febr. 14. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Minden alkohol elpárolog főzés közben.

De egy 1 dl bortól sem lesz baj ha megiszol.

2021. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A rozè a sütési módot jelöli, rozé=rózsaszín, kevésbè átsütve.
2021. febr. 14. 20:14
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

😆 🤦‍♀️ Tehát médium sütésre gondolsz. Nálunk így hívják. Vagy közepesen átsütve.


Én alapban nem eszek olyan húst amit még egy állatorvos újra élesztene, vagy le akar mászni a tányéromról..

Kacsát pláne nem ennék, terhesség nélkül sem, de terhesen meg végképp nem.

2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Marhahúsnál mondjuk médiumnak, a közepesen átsütött kacsamell megnevezése rozé. De mivel nem eszel kacsát valószínű nem találkoztàl ezzel a kifejezéssel.
2021. febr. 14. 20:34
 5/21 A kérdező kommentje:
De köszönöm, hogy próbáltàl segíteni a válaszoddal. :)
2021. febr. 14. 20:40
 6/21 anonim ***** válasza:
36%

Azt gondolná az ember hogy ha valaki állapotos tudja mit nem ehet. Ráadásul egy félig átsütött hús pont az amiről gond nélkül le lehet mondani arra a pár hónapra. Toxoplasmát tartalmaz ami Rád és a babára nézve is veszélyes. De már mindegy utólag már semmit se lehet csinálni.

De légyszíves nézz utána mik nem ajánlottak a terhesség alatt, hisz felelősségel tartozol/tartoznál...

2021. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Úr isten de buta a válaszoló...És még megpróbál okoskodni. Ennek az ételnek ez a neve és pont.

Én egyébként ettem rozé kacsamellet, picit jobban átsütve, mint szoktuk, de így is rozé maradt valamennyire. Mivel hőkezelve van (nem is kevés ideig), nem hiszem, hogy lehet gond.

2021. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Oda kell figyelni, de ennyi erővel semmit se egyen az ember. Oké, nyers húst tényleg ne, de azért ez hőkezelve van, jó ideig sütőben sül.


Ne egyen az ember epret, dinnyét, tojásosat, füstölt húst, sajtot, marhát stb... tehát marad a víz meg a kenyér?

2021. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy gondot okozna, a sütés alatt így is elpusztulnak a bacik, jobban ajánlott a teljesen átsütött hús, de ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen baj lesz.
2021. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3-as! Ennek az ételnek EZ a neve, rosé kacsamell! Mi is gyakran eszünk, nagyon szeretjük.

Nem hiszem, hogy gond lenne, hiszen ahogy előttem is írták azért rendesen hőkezelve van.

2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!