Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit jelent, ha tokos a kacsame...

Mit jelent, ha tokos a kacsamellfilé?

Figyelt kérdés

A kacsamell elkészítéséről olvasok, és még sose hallottam (ill. nem találom a neten sem, hogy mit jelent, hogy "tokos")


"Pici, vákumcsomagolt melleket szoktam vásárolni. Most pl. 17 dkg-os volt mindegyik. Szinte soha nem kell a bennmaradt tokokat keresni rajta, most is nyolc mellből egyben volt mindössze egy-kettő."


"Víziszárnyasoknál követelmény: ne legyen tokos"


Előre is köszi :)



2020. márc. 18. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha bőr nélküli akkor lényegtelen, ha bőrös, akkor a "tokos" azt jelenti, hogy vannak a bőrében kis kemény tollkezdemények..olyan mint egy tüske, nem pihés. Mivel a kopasztógép ezt nem viszi le, nagyüzemben meg baxnak körömcsipesszel kicsipegetni ezért neked kell/érdemes. Ha anélkül megsütöd kinyílhatnak a tollak és olyan lesz a sült kacsa mint egy széttépett tollaspárna. De megis nyúzhatod ha nem kell a bőre /ami amúgy finom/
2020. márc. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökcsipeszt akartam írni :))
2020. márc. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszi szépen! :)
2020. márc. 19. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!