Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhességi tünetek a hcg...

Ha a terhességi tünetek a hcg hormontól vannak,akkor hogyan lehet már beágyazódáskor,terhességi tüneteket érezni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy? Nem ertem a kérdést. A terhességi tünetek abszolút általánosak. Egy nathatol, fronttol is kb ugyanezeket lehet produkálni.
2021. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás egy hosszú folyamat, így ha érzel valamit, azt már a végén a hcg miatt érzed. Azelőtt nincsen terhességi tünet. A tested se érzi még beágyazódva akkor.
2021. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem amit írtok,de fél délelőttöm azzal töltöttem,hogy erről olvasgattam. Itt is,máshol is. 80%-ban azt tapasztaltam,hogy már a beágyazódás környékén írják,hogy tüneteik voltak.

Pl hányinger,fáradtsag,mellfájdalom,hasfeszülés. Peteérés után 6-7-8 naooal. Ez hogyan lehetséges?

2021. febr. 15. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bemesélik maguknak :)

Biológiailag lehetetlen. Én is beképzeltem annak idején, mert annyira görcsösen akartam hinni hogy sikerült, hogy én is puffadtam, hányingereztem stb. És minden alkalommal amúgy megjött a menstruációm és negatívat teszteltem.

2 terhességem volt/van, épp a másodikkal vagyok. Mindegyik alkalommal a 6-10 hét között voltak tüneteim. Előtte sose.

2021. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csomóan nem azt érzik, csak utólag bebeszélik maguknak. A terhes tünetek annyira általánosak, hogy simán elmennek pms vagy egyéb betegség tünetnek is.
2021. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Egy éves a fiam. Nem vagyok terhes. Valamelyik ciklusban érzek ilyeneket en is. Valamelyikben nem. Anelkul, hogy egy csepp sperma került volna belem. (Elnézést). Ezek nem terhes tünetek. A hormonok egy sima ciklusban is játszhatnak az emberrel. Illetve a frontok és vírusok is, ahogy már írtam. Plusz ugye nagy hatalma van a bekepzelesnek is.
2021. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem vagyok még terhes,nyáron lesz az esküvőnk,utána próbálkozunk majd csak,de szeretnék mindennel tisztában lenni mire odaérünk,így olvasgatok.

2021. febr. 15. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, bármit is érez akkor az ember, az még nem a terhességtől van, hanem valami mástól.
2021. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tüneteket nem lehet a beágyazódáskor èrezni. A sikertelen hónapokban én is mindig bemagyaráztam magamnak, hogy érzek mellfeszülèst és társait, de ezek a tünetek amúgy is jelentkezhetnek a hormonok miatt. Egyedüli tünet a 7. Hèt előtt nekem a magasabb testhő volt. Ahogy közeledett a menstruációm, máskor mindig fokozatosan csökkent a hőm - a sikeres hónapban nem így volt, ekkor gondoltam rá először hogy talán most összejött. A 7.hèttől kezdődtek a tünetek: hányinger, mellfeszülès, hasfeszülès.
2021. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!