Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma rosszul lettem a boltban,...

Ma rosszul lettem a boltban, a pénztárnál álltam sorban. Hirtelen elsötétült a szemem, és izzadtam, szabályosan folyott a hátamon a viz, a lábam nem birt el, és alig kaptam levegőt, elfehéredtem. Mi lehetett ez, volt másnak is hasonló?

Figyelt kérdés
Hazaérve megmértem a vérnyomásomat, vércukromat, minden ok volt. Nagyon megijedtem, ilyen még soha nem fordult elő velem. A 19. hétben járunk.
2008. dec. 3. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nálam is általában ez a szituáció szokott előfordulni. Szerintem a levegőtlenség és a tömeg ami miatt ez történik. Mondjuk én amúgy sem bírom a tömeget, ahol egymás arcába lihegnek az emberek.

29 hetes

2008. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt elöfordul.valószínü akkor leesett a ve´rnyomásod....

Mondd meg a dokidnak.

2008. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia ,

én tesóm esküvőjén voltam a tanú és mondanom se kell többször le kellett ülnöm a szertartás közben. Nagyon ciki volt.! Szerintem a harmadik leülés után már fogadásokat kötöttek hogy összeesek vagy nem. Én vérszegény vagyok és az is okozhat ilyet. Legalábbis nekem ez volt a baj. Jó vérképed?

31+5 heteske

2008. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A múlt héten voltam vérvételen, és mindent rendben találtak, az AFP-m is tökéletes lett.
2008. dec. 3. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a terheségem elején volt ilyen, ráadásul a szabadban. Fúúúú de rossz volt! Tudom mit éreztél akkor!

Hírtelen szomjas lettem, aztán éreztem, hogy le kell üllni, aztán szédültem majd leülltem. A hangokat is alig hallottam már, szóval minden kezdett elhalkulni körülöttem, pedig meccsen voltam. :D

Aztán látni is furán láttam, izzadni kezdtem de nagyon!

Szerencsére a lélek jelenlétemnek köszönhetően, elkezdtem beszélgetni a párom barátjával hogy észnél maradjak...

Nem ájultam el :D De másnap megint előjött és elég gyakran történt ilyen.

Beszéltem erről a dokival, védőnővel meg egy csomó mindenkivel!

Azt mondták, hogy a vénák kitágulnak hírtelen és akkor több nyomás kellene, ami nincs pont akkor, mert a szív nem bír olyan mértékben pumpálni és akkor leesik a vérnyomás. Majd ez helyreáll, csak éppen akkor amikor jobban vagy! :D

Nekem több koffeint javasoltak, mert nagyon lent volt a vérnyomásom. Kávét nem, teát ittam.

Szóval ettől függetlenül szerintem lent lehet a vérnyomásod. De ez csak az én véleményem!

Sok boldogságot minden kismamának!

28 heteske

2008. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt hasonló de azt mondták ez megeshet és nem is semmi bajom. Lehet hogy a vérnyomásod volt csak mire hazaértél helyreállt. Üres pocival semmiképp ne indulj el otthonról!
2008. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen, az elején, egy tömött reggeli buszon, esett az eső nem volt nyitott ablak, egy nőci adta át a helyet. Nekem is azt mondták előfordulhat, a vérnyomás hirtelen leesésével van összefüggésben. boldog babavárást! 19 hetes kismami
2008. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, boldog babavárást és könnyű szülést kivánok mindenkinek.
2008. dec. 4. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyed rendben van? Mennyi a TSH? Attól is lehet!

Boldog babavárást!

2008. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!