Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? Nálatok volt...

Mi lehet a baj? Nálatok volt hasonló?

Figyelt kérdés

Szóval:

Júliusba műtöttek( rutin nőgyógyászati kisműtét, a méhnyakamból vágtak ki egy kis darabot, mert p3as volt az értékem). Augusztusba voltam kontrollon, minden oké volt. Pontos volt a havim is. Szeptemberben azonban kb 2 hetet késett, és bő vérzésem volt. Októberbe 3 napig épp hogy csak pecsételő vérzésem volt, utána abba maradt minden. Kb 1 hónapja alhasi görcseim voltak, és vannak mostanáig.


2011. nov. 1. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mi nem vagyunk azok! Nem bunkózni akartam, de ez nem játék!
2011. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom a dokim, csak meg akartam nyugodni... Már közel másfél éve szenvedek mindenféle női bajjal, és már tele van a hócipőm, hogy az 5 doki se tud helyre rakni, és havonta kell dokihoz mennem. Már össze vagyok törve idegileg, és magamat hibáztatom ,hogy tuti én reagálok túl mindent.
2011. nov. 1. 18:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ azért :)
2011. nov. 1. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj dokihoz! Nálam ugyanez volt, p3 miatt műtöttek és utána nagyon megváltozott a mensim. Korábban rendszeres, 30-32 napos volt és 4-5 napig tartott, utána majd' fél év volt, mire beállt, de akkor sem volt olyan, mint előtte. 28-47 napra jött meg, volt, hogy fél napig tartott és ennek megfelelően annyira fájt, hogy fel sem tudtam kelni, arról nem beszélve, hogy bocs a megfogalmazásért, de egy nagy darab volt az egész... Én is voltam dokinál, megvizsgált és mindent rendben talált, azt mondta, hogy a műtétek némely személyeknél felborítják a ciklust és valószínűleg már nekem sem lesz olyan, mint előtte.
2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Marha jó... :'( Mindig pontosan jött. MINDIG! :( Tudtam, hogy 2 óra múlva beteg leszek. Erre most.... mondjuk remélem ,hogy ,,csak" ez a baj, nem pedig vmi komoly... Köszönöm a választ, nagyon hasznos volt. Ma elkezdtem érezni a mellem, hogy feszít, (ilyenkor mindig beteg leszek), ugyhogy remélem lesz vmi... Terhes nem lehetek, kizárt, hiszen mindig védekezünk, pont a műtét miatt. Lehet , hogy várok egy picikét még a dokival. Ezalatt a 2 hónap alatt míg nem látott doki csak nem lett nagy bajom...

Köszi a választ, várok még azért választ, ha lehet.

2011. nov. 1. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok, tényleg mindenképpen említsd meg dokinak, az legalább megnyugtat kicsit. Amúgy meg meg lehet szokni valamennyire, hogy más lett, bár nem kellemes. Nekem 2007-ben volt a műtét, idén április óta hála Istennek nem jött meg, tehát a a teherbeesésbe és a terhességbe nem kavart be, az pl. totál problémamentes volt, nem nyílik a méhszáj, stb.

Nálunk egyébként nővéremnek is volt ilyen műtét, Neki is kicsit más lett a mensije, de azóta jó mindkettőnk p-je és Neki is van már egy kisfia. (Gondolom nem véletlen a terhesség rovatba írtál...)

Szóval doki és nyugi!

2011. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nagyon megnyugtattál, örök hála. :)

2011. nov. 1. 22:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem barnázni, de csak éppenhogy, és csak akkor mikor erőlködök...
2011. nov. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!