Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Braxton hicks vagy keményedés...

Braxton hicks vagy keményedés vagy valami más?

Figyelt kérdés
Néhány órával ezelőtt ültem a székben és egy hátradőlő mozdulat után éles fájdalmat éreztem a méhem jobb oldalán, azóta is fáj, de nem ott, hanem már az alja, húzódik. Többször is vettem be magnéziumot, nem vettem észre hogy enyhítené. Ha ülök vagy fekszem, akkor csak nagyon tompán érződik, de ahogy felállok elkezd húzódni az egész, kiegyenesedni is alig bírok. 23. hétben vagyok, teljesen lefeküdni csak 5 óra után tudok majd. Pár hete volt hasonló, de akkor ennyire nem fájt. Talán a fronttól van?

2021. febr. 16. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne tükrözgess, csak idegesíted magad, majd a doki megmondja. Nagy baj nincs az tuti :)
2021. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!