Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt még valakinek ilyen...

Van/volt még valakinek ilyen terhessége? Ez teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés
Nekem napi többször is bekeményedik és megfeszül, így kidudorodik a hasam, ezek általában csak pár percig tartanak, de sokszor nagyon kellemetlen érzés, bár nem fájdalmas. Amikor mondom a nőgyógyásznak megtapogatja de persze akkor pont mindig puha, ezért csak több magnéziumot javasolt de nem segít... 23hkm

2021. jan. 1. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kidudorodik akkor a gyerek nyomja magát. Azt látod
2021. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
25. héttől nekem is vannak ilyenek. Azt mondta az orvos, hogy a baba nyomja ki magát, mert nálam is kidudorodott. De megmondom őszintén, én is keményedésre gondoltam, mert az egész hasam kemény lett és kisebb fájdalom sugárzott át a derék tájba. Amúgy normális dolog, én már a 37. hétben vagyok.
2021. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az elsonel a 17. hettol, a masodiknal a 12. hettol voltak josloim. 39+5 es 40+0-ra szulettek.
2021. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosabban kenyedeseim, mert ez az. Josloim a vegefele kezdodtek, es sok volt abbol is.

3-as voltam

2021. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen,amikor a fiam izomból tolta magát.. totál amorf is lett a hasam olyankor,férjem meg rosszul volt. Mint egy alien.
2021. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 17. héttől vannak keményedéseim, olyankor az ember egész méhe kemény, szerintem teljesen más, mint amikor a baba nyomja ki magát. És egyébként mi már mindjárt a 40. hétben vagyunk, úgyhogy nem lett belőle koraszülés vagy bármi más probléma. Gyakorol a méhed a szülésre. :)
2021. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!