Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben volt a terhessé...

Minden rendben volt a terhességel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy aki teherbe esett először megmaradt a baba? Minden rendben volt a kihordással? Valamiért nagyon sok rosszat olvasok ezzel kapcsolatba és aggódok pedig életem egyik legjobb időszakának kellene lennie.
2021. febr. 17. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem rendben megszületett, a másodiknál mélyen tapadó lepény miatt veszélyeztetett voltam, de semmi gond nem volt belőle.
2021. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezeletlen ir-kent lettem terhes, az eg vilagon semmi baj nem volt. :) pedig nagyon rettegtem a vetelestol,mivel ezzel a betegseggel meg dieta+gyogyszer komboval is sokaknak van vetelese,illetve csak lombikkal sikerul a baba,en meg csokizabalasok kozepedte estem teherbe,de hala az egnek egeszseges a manom.
2021. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok baj volt, de ez teljesen egyéni, van aki megszívja, van aki nem. Aggódni felesleges. Nem terhesen is lehet mindenféle bajod, akkor egész életedben aggódsz?
2021. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első terhességem missed ab lett. 6. Héten mentem uh-ra, üres petezsák volt. Már akkor sejthetett valamit a doki, lehet kisebb is volt, mint kellett volna, mindenesetre 2 hétre rá visszarendelt kontrollra. Pár nappal később barnázni kezdtem, kaptam Utrogestant, majd 1 héttel az első vizsgálat után hajnalban rettentően görcsöltem. Mentünk ügyeletre, ott mondták, h missed ab. Kb 2 hétre rá műtöttek, addig kivárták, hátha távozik magától.

Második terhességem elején szintén barnáztam, de utána minden rendben volt. A végére megemelkedett a vérnyomásom, nem kórosan, de figyelni kellett. Gyógyszert nem kaptam, minden leletem rendben volt. Természetes úton, időben szültem, azóta egészséges, 6 hónapos.

2021. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem első terhesség kémiai, másodikkal most vagyok 36 hetes. Barátnőmnek 2 terhességből 2 egészséges gyereke van (a másodiknál a 12.héten derült ki, hogy a TSH-ja kicsit el van csúszva, mégse lett baj és elsőre terhes lett).

Ez az egész terhesség dolog olyan, hogy amit a gép dob...

2021. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első terhesség nekem is megszakadt. Második eddig problémamentes teljesen.

36*1

2021. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 terhességem volt.

Első AB 7 héten, másodikat kihordtam, de születése után elvesztettuk💔

2021. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7,sajnalom :( mi tortent?
2021. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Súlyos összetett szívbetegséggel született a fiam (HLHS) :( 3x műtötték, de nem tudtak segíteni.
2021. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Istenem, reszvetem 😢
2021. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!