Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. A...

Brigittee88 kérdése:

27 hetes kismama vagyok. A terhességemmel hála istennek minden rendben van. Viszont pánikbeteg vagyok van közzetek olyan kismama aki pánikbeteg? Vagy esetleg aki meg is szült már?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pánikbeteg vagyok,24 hetes kismama. Érdekes,de mióta terhes vagyok, egyetlen keményebb rohamom sem volt. Te hogy vagy kérdező?
2019. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészen tegnap éjjelig nagyon rossz rohamom nem volt. Persze az eszembe volt mindig , de teljesen jól voltam. Viszont tegnap éjjel borzalmas rohamom volt és most félek, hogy mindig vissza jön. Borzalmas ez az érzés, nem tudom mihez kezdjek.. viszont azon gondolkodtam pont akkor este kezdtem el szedni a Zinac antibiotikumot amit az orvosom irt ki , abba is hagytam mert annak is vannak ilyen mellékhatásai. Szóval .. nem tudom.
2019. febr. 7. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok! 39 hetes terhes vagyok jelenleg, végig panikoltam sajnos! Gyógyszert nem szedtem, semmit ! Ki lehet bírni! Ki kell! Kitartást!
2019. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálom kerülni a szituációkat,anik pánikot válthatnak ki belőlem,eddig ez be is vált. Gyógyszert azonnal leraktam èn is(bár csak néha-néha szedtem,ha eldurvult egy helyzet). Mi ez az antibiotikum,amit szedtél?és mire?Nehogy szövődménye legyen, hogy abbahagytad hirtelen.
2019. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kisebb gyulladásra kaptam a nőgyógyászomtól. Az első szem után rosszul lettem , reggel hívtam is , mondta hogy hagyjam abba . Azóta jól vagyok. Persze a szorongás az megmaradt sajnos. De kibirom, ki kell!!
2019. febr. 8. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor renden:) A lényeg,hogy ne stresszelj.

Én csak a szüléstől félek.Előreláthatólag császárom lesz sajnos, és nagyon be szoktam pánikolni a helyzetekben,amikor nem tudok mozogni/nem mozoghatok, nem ihatok, nem ülhetek, ha szeretnék.. tehát minden ilyen,ami “lekorlátoz”.

2019. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!