Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszulét , hogyan...

Terhességi rosszulét , hogyan éltétek túl ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túléltem kétszer is, mert muszáj volt. Nagyon rossz, de ez ilyen (kivéve ha szerencsés az ember). Nekem semmi nem enyhítette, csak az idő.
2021. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokszor nekem sem segített semmi, én még progeszteront is szedtem szájon át az első trimeszterben végig, ami csak erősítette a tüneteimet. Gyömbéres cukorkát szopogattam, kólát ittam (persze azt mértékkel), és próbáltam mindig magamba erőltetni pár falatot nem megterhelő kajáktól.

Nálam az is fokozta, hogy az első másfél-2 hónapban meg is voltam fázva, a köhögés meg hányingert generált, rengeteget hánytam az elején. Volt, hogy szégyen szemre egyik reggel munkába menet egy kukába hánytam. 🤦‍♀️

Az idő segített, letelt az első trimeszter, abbahagytam a gyógyszert, elmúltak a tüneteim.

2021. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan szerencsés vagyok, hogy egészen szülésig kitartott, úgy hogy 7 hónapig hánytam napi 10-szer minimum. A 29. héten feküdtem be és akkor egész jól tudták kezelni infúzióval. Túléltük, tesó nem lesz.
2021. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó : 😂🙈
2021. febr. 17. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az idő segített sajnos. Borzasztó volt olyan 14 hetesen javult.
2021. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a madarin illó olaj enyhítette az émelygést. Főleg mikor dokihoz kellett menni, csak 15 perc kocsival, de én csak vele éltem túl róka nélkül.
2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3as! Tökre megértelek! És RESPECT!

Nekem “csak” az 5-20. hétig tartott. Pár hétre elmúlt, most a harmincadik héttől megint soha nem alszom a sav miatt, bébiadagokat tudok csak enni, mert a kisfiam szétnyomja a gyomromat, és egész nap szédülök.

Túl kell élni, rajtam se segített semmi gyógyszer/főzet/vitamin.

Volt, hogy csak jégkockát szopogattam egész nap.

2021. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nagyon rossz, az tényleg csak túlélni tudja. A 7. -12. között úgy járkáltam, mint egy zombi, napközben még csak-csak elvoltam, de délutánonként többször is hánytam, volt, hogy, kijöttem a WC-ben és már mentem is vissza.
2021. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!