Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a rosszuléteim...

Elmúltak a rosszuléteim valami baj van a babócával? 12hetes vagyok

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 hét körül el szokott múlni a rosszullét. Ez nem jelent semmi bajt, de gondolom úgyis mész mostanában ultrahangra.
2014. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Tünetek jönnek mennek. Nem kell 9 hónapon keresztül rosszul lenni ! :)
2014. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nncs baj :) Örülj, hogy elmúltak mert én még 37 hetesen is szenvedek :)))
2014. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Aggódok mert volt már egy terhességem és azt sem éreztem hogy meghalt a babám :( A második terhességemből született egy gyermekem az sem ment zökkenőmentesen. Ma megyek vizsgálatra nagyon félek :(
2014. ápr. 30. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van baj..ha ma mész,akkor azt a picit bírdd ki...

Nekem pont a 12 hetes uh reggelén megszűnt minden tünetem..sírtam,mint a szamár és úgy ficánkolt,hogy alig bírták megnézni!

2014. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is!

Ne aggódj!Nekem is minden tünetem elmúlt 12 hetesen,és itt a gyönyörű 10 hónapos kisbabám!!!

Boldog baba várást!

2014. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 12. héten összekapcsolódik a magzat a méhlepénnyel,a méhlepény onnantól kezdve teljesen átveszi a magzat táplálásának szerepét,ezért a testednek nem kell több olyan hormont termelni,ami a babádat eddig védte és a rosszulléteidet okozta!
2014. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétbe lépve mintha elvágták volna a rosszulléteimet. Tehát ez teljesen normális. Emellett én azt mondom, hogy mindig bízz az anyai ösztöneidben, megérzéseidben - de hát Neked ezt már biztosan nem kell mondani:-) - és ha úgy érzed, van vmi baj vagy furcsát észlelsz, mutasd meg magad dokinak. Inkább feleslegesen, minthogy késő legyen.
2014. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!