Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elsővel igen, masodik...

Ha elsővel igen, masodik gyerek után is gyorsan visszafogytal?

Figyelt kérdés

Elsőnél kb 17 kilo hízás, 6. Héten 14el voltam kevesebb, fel évvel később pedig 25el.


Most terhes vagyoka másodikkal, már 8kgnal tartok, 25. Héten, még 8 biztos lesz.


Várható hogy megint gyorsan fogyok? (jó lenne)


2021. febr. 19. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyobbik fiammal (7) 60kgval lettem terhes. 12kg jött fel rám, ami szülés után 2héttel már lement.

Második fiammal (4) szintén 60kgval lettem terhes, 22kg jött fel. Ami azóta is rajtam van. Szoptatás alatt stagnáltam, utána kusztak del a kilók. Hiába a diéta, a sport, semmi nem megy le. Most kezdtem a kivzsgálásokat

2021. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel 30, másodikkal 20 kilót híztam. Magasan és vékonyan kezdtem. Mindkettővel lefogytam kilora pontosan,3.al nehezebb volt de jó pár év eltellt a 2 gyerek között.
2021. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Ge**.... Már bocsánat. De hogy lehet 20-30 kgot hizni???


Nem bántás komolyan, de 15 körül nem érezted, hogy valami nem oké?


Terhesség alatt kb 2 kg amit "kell" hizni, többet nem, ugyanos az a baba, ergo szülés után sem marad rajtad felesleg.

2021. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogy nem. Szerinted milyen érzés volt disznóvá hízbi pont nekem aki mindig is vékomy volt? 173 centivel és 54 kilóval kezdtem. A doki szerint extrán tartalékolt a szervezetem a soványsag miatt mert nem zabáltam,igaz nem is csak salátát rágcsáltam. Egyébként a 30 kilós hízásomnál a szülés másnapján 12 kilóval voltam kevesebb,mire haza mentünk 15el és a gyerek fél éves korára újra 54 voltam. Én állítom,hogy ez genetikai dolog nálam.
2021. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én az első után csak tovább híztam, pedig diétáztam, a másodiknál meg fogytam szoptatás alatt, pedig már hízókúráztam. Szerintem a hormonjaim szálltak ide meg oda :) bár vérvételen rendbe volt a pajzsmirigyem.
2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező ez attól függ. Mint latod van akinek valószínű hormon problémája lett. Te sem tudhatod előre. De ha semmi bajod nem lesz és rendesen érkezel, akkor nyilván ugyanúgy le fogsz fogyni.


3 a terhességi hízás 10-12 kg. Milyen2-rol beszélsz? Vagy csak elirtad? Eleve a gyerekem 4 kilós volt. Plusz placenta, magzatviz, mellek plusz súlya, megnövekedett vermennyisseg plusz súlya és a víz amit tarol szervezet. Illetve 1-2 kg zsírt is betartalékol alap esetben. Többet mondjuk nem kene. En 9 kg-t híztam és 10-zel voltam kevesebb mikor hazamentem a kórházból. Vagyis a gyerek és alkatrészei nálam 10kg-t tettek ki.

2021. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam mint a 4-es válaszoló. De egy percig nem zavart,tudtam hogy le fog menni. 53kg-val indultam 84-el mentem szülni. 31kg-ot híztam. Nekem is azonnal betartalékolt mindent a szervezetem,mert sovány voltam nagyon. Se a doki,se a védőnő nem tartotta kórosnak ebben az esetben. Amikor 15 kg plusznál jártam,akkor mondták,hogy na most nézek ki normálisan. Mondjuk az én étvágyam azért nagyon megnőtt,sokkal többet ettem mint egyébként,de ennek a fele gyümölcs volt. Ebből is látszik,hogy azért a gyümölcs egészséges igaz,de nagyon hízlal. Főleg az a mennyiség amennyit én napi szinten elfogyasztottam. Szülés után 4 hónappal már csak 55 kg voltam ismét. A második gyerekemnél hasonló volt. Ott "csak" 25 kilót szedtem fel,de ugyanúgy lement. Sőt most csak 52 kg vagyok. 4éves a nagy,a kicsi 15 hónapos. Ő még szopik,olvasztja le a kilókat. Szó szerint megeszik a gyerek. Ez genetika tuti. Se egy striám,se logó bőröm nincs. Pedig úgy néztem ki mint egy bálna. Most megint mint egy őzike. Szerencsém van. Bár most már túl vékony vagyok,ez azért idegesít,mert ez sem néz ki már jól. De úgy vagyok vele majd ha abbahagyja a szopást vissza hízom.
2021. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel 6ot híztam, szülés után 1 hónappal mérekeztem csak, akkor 1 kilóval voltam kevesebb, mint a kezdősúlyom. A másodikkal 9et, a szoptatás alatt folyamatosan híztam vagy stagnáltam, így 5 év után több vagyok, mint a szülés napján
2021. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor reménykedem benne hogy minden rendben lesz megint nekem 🙂


3as gondolom férfi...


Amúgy szinte kevesebbet eszem mint a szoptatas alatt, és mégis havi 2,5 kilót hizok. Szoptatas alatt semmitől nem híztam, bármennyit ehettem.

2021. febr. 19. 12:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-as azt mondja, hogy ami a terhesség alatt ténylegesen hízás, az kb. 2 kg szokott lenni, a többi a baba, a placenta, a nagyobb méh, több vér, stb. Egyébként engem rohadtul idegesít, hogy a súlygyarapodást hízásnak titulálják. Nem az, mert az ember nem extra zsírt szed magára, vagy legalábbis többnyire nem.
2021. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!