Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 felett gyerek? van aki...

40 felett gyerek? van aki akár bőven 40 felett szült? Más mintha korábban szültél volna?

Figyelt kérdés
olyanok ne írjanak, akik már 20 évesen is gyereket szültek, tényleg akik 40 felett.

#szülés #40felettszülni #késoiszulo #kismama40felett
2021. jan. 30. 08:09
A kérdező szavazást indított:
35-40 között szültem
40 felett szültem
45 felett szültem
50 éves szültem
14 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Én negyven felett vagyok, de a barátnőm 19 éves. Akkor írhatok?
2021. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

inkább azért írtam, mert jönnek mjd a 20 éves kismamák, hogy ők ekkor meg ekkor szültek és a 40 felettiek tapasztalatát szeretném meghallgatni.

1es- persze érdekelne ez s felállás is, hogy ha ekkora a korkülönbség, és úgyett gyerek

Köszönöm szépen

2021. jan. 30. 08:17
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, az anyjának írj és a sajátodnak!
2021. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem túl szerencsés a kérdés feltevés, mert pont azok tudnának hitelesen válaszolni, akik "már 20évesen is gyereket szültek." Nekik van összehasonlítási alapjuk, hogy milyen volt 20, és milyen 40 évesen. Őket meg kizártad.

A választ egyébként én nem tudom. Közel vagyok a 40-hez, de nincs meg gyerekem😟 Ha tehetném, én szülnék, bármilyen is.

2021. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ja azt hittem én sem leszek jó mert 20.évesen már 2gyerekem volt. A fiam 40.előtt szültem párhónappal most augba töltöm a 42. és szeptemberben szülöm a 4. babót🤗

Én imádtam fiatalon is de most is. Jóval többet izgultam, hogy minden rendben legyen fiatalon eszembe sem jutott, hogy bármi baj lehetne. Egyedül a vérnyomásom szarakodott velem a fiamnál 40h 3n ra szültem simán mint a többieket.

2021. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
okés. értem. nem zarok ki senkit, inkább olyanra nem voltam kivancsi, hogy "23 eves vagyok, van 2 gyerekem" blablabla
2021. jan. 30. 09:34
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2021. jan. 30. 09:35
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy az Zsuzsa?
2021. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia.

Én 24,32 es 40 évesen szültem,szóval van összehasonlítási alap :) Az első terhességemet viseltem a legjobban,semmi gondom nem volt,10 órás vajúdádból természetes úton született meg a babám. 2.terhességem nehezebb volt,túl hordtsm,indítottak és egy 3 órás horror szülésem volt. Szintén természetes uton. Harmadik terhességem viseltem fizikailag a legnehezebben,itt terhessegi cukfon lettem,de a diéta hatása,hogy csak 6 kilót híztam és 58 kiloval jottem ki a kórházbol,ennek még örultem is. A harmadiknál az előzmények miatt császárt kértem,kaptam,könnyen felépültem,sokkal könnyebben mint a 2.utan. ez a szülés/terhesség rész.


Lelkileg az első gyerekkel volt a legnehezebb,a 3.al a legkönnyebb.

A 3.al egy prana teszt volt pluszban.


Szóval mind a 3al más volt sok minden,de nem a korom miatt szerintem. Lelki szempontból 40 évesen volt a legjobb babázni pedig elotte se voltam depresszios de nekem ez a tapasztalatom.

2021. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Édesanyám 26, 28, 30 és 42 évesen szült. Az elsőt nagyon megszenvedte, azt mondta borzasztó élmény volt. A következő kettő könnyű szülés volt, nem volt semmi gondja. A legutolsó volt a legrosszabb, addigra már volt pár alapbetegsége, nehezen viselte a terhességet is, a szülés borzasztó volt, és legalább fél év kellett, mire felépült belőle, lépcsőzni sem tudott addig, az ágyát is le kellett vinni a földszintre. A kistesónkkal is riogatták, hogy nem lesz keze-lába, a Down-kórt is kimutatták. Semmi baja szerencsére.
2021. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!