Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus után 8 hèttel biztosat...

Aktus után 8 hèttel biztosat mutat a terhessègi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aktus után 8 hèttel reggeli vizeletből csináltam egy gyors tesztet, ami negatív lett.

De elèg szarul vagyok, mensim is alig volt, ma meg egy szendvicstől is elkapott a hányinger meg egèsznap hányingerem volt, a cigit se kívántam, pedig ez már elèg nagy dolog. Sőt már a szagától is szarul voltam.

Viszont tegnap előtt ittam egy kis pálinkát, lehet csak az rontotta el igy a gyomrom?

Vagy nem kizárt mèg a terhessèg? Nődokihoz majd csak márciusba tudok menni.


2021. febr. 22. 15:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mensid*
2021. febr. 25. 11:43
 12/21 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod.

Jelentkezni fogok doki után(és biztos,nem úgy, mint itt gyk-n ahogy szoktak egyesek “jelentkezni”, aztán semmi).

A menstruációmmal kapcsolatban csak annyit -mivel írtad, hogy ha ugyanannyi akkor nem kell aggódnom- hogy nem teljesen ugyanannyi,a tabi óta mindkét menzeszem picit enyhébb bár nem látványosabban csak mivel most rá vagyok görcsölve folyton figyelem, hogy jön-e ugyanannyi vagy sem és számolom a betéteket meg próbálom viszonyítani a tabi előtti mensikhez .Tudom kicsit már paranoiásan és nevetségesen hangzik de rágörcsöltem és érzékeny vagyok a testem minden apró változására úgyhogy abszolút meg tudlak érteni, hogy te is stresszelsz. De még egy tesztet szerintem elvégezhetsz,nem hinném hogy tabletta mellett gond lenne(már ha a baba rossz hír lenne esetedben, pl esetemben nem jönne még jól)

22|L

2021. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A tabi miatt csökkenthet egyèbkènt a vèr mennyisège, szóval ha nemrèg kezdted el szedni akkor ez normális, ès megèrtem hogy aggódsz ènis ugyan ilyen vagyok, nagyon parázok főleg az miatt hogy ugye èn már egy ideje szedem ès eddig sok volt, aztán aktus óta kevesebb ès ez elèg aggasztó, bár remèlem a teszt nem ver át...

Amúgy szerintem te is vègezz el mèg egy tesztet, talán az megnyugtat kicsit (mondjuk engem nem nagyon nyugtatott meg..de mindegy😅) viszont az orvos az tutira meg mondja, jó lenne ha ènis eltudnák menni,ès mivel mèg nem igen szeretnèk babát ezèrt nem lenne jó ha ki csúsznák az időből ès már nem tudnám elvetetni, vagy legalább gondolkozni rajta hogy mi lenne a helyes..:) mert ha terhes is lennèk akkor már kb 2 hónapos.. de probálok hinni a teszteknek, csak kicsit parázos vagyok ènis..

2021. febr. 25. 13:19
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy az èrzèkenysèg nálam is van, főleg mellemnèl ami mèg ilyesztőbb mert eddig soha nem fájt a mellem ès nem is volt èrzèkeny..max csak minimálisan
2021. febr. 25. 13:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabira gondoltam(Ellenone,120órás és 1 órán belül bevettem) nem fogamzásgátlóra,de igen,arról is olvastam, hogy nagyon összezavarhatja a menstruációt (mennyiség és intenzitás szempontjából) meg magát a ciklust is plusz nagyon nem tesz jót a szervezetnek (igen,ezt sajnos tapasztalom) de vannak szerencsések akik szinte meg sem érzik. Konkrétan pszichésen is kezd tönkre tenni minden kis tünet megléte, és ez a vírusos helyzet sem kedvez a dokihoz való eljutásnak. Bár nem szerencsés helyzet de “örülök”(értsd teljesen idézőjelesen) ,hogy megoszthatom valakivel, aki hasonlókat tapasztal.
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Teszttel úgy vagyok, hogy már négyet megcsináltam és negatív (egy 10-est és három 25-ös érzékenységűt) ..kb egy napra megnyugtat de másnap már kezdődik előlről
2021. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jaa tènyleg mondtad is..bocsánat de látszik hogy stresszes állapotba vagyok😅..egyèbkènt igen az esemèny utáni tabi elègge megkavarja a szervezetedet ugyhogy valószínű az miatt van ez, amúgy a tesztekkel èn úgy vagyok hogy eddig 3 at csináltam, majd ha megjön a mensim (remèlem meg fog, ès annak is örülnèk ha visszajönne a normál mennyisèg) de ha ez nm igy lesz akkor elvègzem a negyediket is..sajnos bíznom kène a tesztbe mer dokihoz most nem tudok menni..de ènis ugy vagyok vele mint te, amikor ránèzek a tesztre megnyugszom..aztán mar pár óra múlva megint elkezdek kattogni az egèszen..
2021. febr. 25. 13:41
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten nyugodjunk meg és foglaljuk el magunkat meg amikor lehet menjünk el dokihoz és írjuk meg hogy másnak is segítsen ha később hasonló helyzetben ide talál.

Én pl észrevettem, hogy ha nem koncentrálok rá és elfoglalom magam akkor nagyon minimálisak a tüneteim(csak enyhe émelygés) viszont ha rágondolok és elmerülök ebben a témában a neten akkor felerősödik. Nyílván nem csak pszichés,mert nem jó a közérzetem de a pszichés komponens is erős ilyen esetben,akkor is ha nagykn akarod a gyereket és ellentkező esetben is,ha parázol hogy “mivanha”.

2021. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Valóban ez van velem is, csak az a baj nem tudok nem rá parázni, de bízzunk benne hogy a tesztek nem tèvednek:)
2021. febr. 25. 13:55
 20/21 A kérdező kommentje:
Valószínű te előbb jutsz el az orvoshoz, ugyhogy majd várom az eredmènyt, addig is kitartást
2021. febr. 25. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!