Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyasom van és a nemi...

Fehér folyasom van és a nemi szervemen belül a hüvely bemenetetnél el nem múló fehér pöttyök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos terhes vagyok,az eredmények szerint candidám van viszont a hüvelykup amit kaptam rá (Gynozol) nem hat semmit.Candida kúrán vagyok,ami így terhesen eléggé megviselt, de nincs mit tenni orvosolni kell a problémát. A nőgyógyász azt mondta próbáljam meg befújni Aloe Firstel reggel és este, és egy kis szódabikarbónás ülő fürdő sem árt. Már mindent kipróbáltam mégsem segít semmi... Már kételkedek abban is hogy ez tenyeg gomba. Volt valakinek hasonló problémája?

2021. febr. 25. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mizu veletek? Tudtam segiteni??

3as vagyok

2021. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, hál' Istennek elmúlt! 🙏 Köszönöm szépen a tanácsokat! Tényleg candida volt ezek szerint mert amit ajánlottatok teafaolaj és canesten krém tényleg elmúlasztotta 5-6 nap után, és úgy hogy egy hónapja próbálkoztam előtte kúpokkal amiket az orvos írt és semmit nem használtak.Már kételkedtem abban is, hogy az eredmény ami kijött a vizsgálatok után nem jó, mert az interneten sokan ezekre a tünetekre azt írják, hogy lehet herpesz is vagy valami más,nem hittem el hogy annyi kezelés után csak nem múlik el. 🙂Köszönöm szépen még egyszer a tanácsokat, hátha van még kismama aki hasonló cipőben jár és megtalálja itt a megoldást, mert nekem tényleg segített!

U.I:azért az édesség,kenyér, cukros dolgokból is vissza vettem rendesen... Több zöldséget eszek és vigyázok, hogy vissza ne jöjjenek a pöttyeim és a fehér folyás ha már ennyi kínlódás után megszabadultam tőlük🙂🙏

2021. márc. 11. 10:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Szuper! Orulok hogy segithettem 🙏😊😊

En ha mar erzek pici viszketest rogton par cseppel atkenem par nap es mar el is mulik 😊😊

Tenyleg batran ajanlom mindenkinek!

2021. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!