Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 3 hányás normális, vagy...

Napi 3 hányás normális, vagy ez már a vészes terhességi hányás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ezt neked kellene tudni, hogy érzed magad...

Én fiammal napi 5x tuti hánytam, megsem volt vészes

2021. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam :(
2021. febr. 27. 15:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy ez normális-e ilyenkor.
2021. febr. 27. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez még nem vészes, én minimum háromszor hánytam.
2021. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem akik rosszul vannak terhesség alatt, ez kb.a minimum :D Vészes terhességi hányás akkor van, amikor már semmi nem marad lent és a kiszáradás is fenyegeti a kismamát.
2021. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én folyamatosan hánytam az első terhességem alatt. Az első 12-16 hétben még a víz sem maradt meg bennem, és màr savat, meg epét hánytam. A 12. heti uh-n kérdezte a doki van-e panaszom. Elmondtam neki, erre az volt a válasza, hogy a terhesség ezzel jár. Nem lett semmi bajunk, én a 20. hétig fogytam.
2021. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én eleinte naponta vagy 2 óránként hánytam, szóval reggel 7-től délig háromszor simán megvolt.

Szóval emiatt én nem aggódnék.

2021. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Napi 30 szor hánytam, semmi nem maradt bennem. Még éjfélkor is tállal a kezemben ültem az ágyon. Kórház, infúzió (mindez 4-szer).
2021. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Ez nem semmi, minden elismerésem, hogy ennyiszer végig csináltad ráadásul gyerekek mellett!

Nekem első baba, 11.hetes vagyok. gyakorlatilag 0-24 hányinger, hányni nem mindig sikerül, de ha mégis, az sem enyhíti kicsit sem. Rengeteg a gyomorsavam, egész nap rágnom kell valamit hogy valahogy kibírjam, akkor is addig csitul csak a rosszullét amíg abba nem hagyom az evést. Hízni még nem híztam, de tartok attól, hogy a súlyom is elszáll és cukrom is lesz.

Tudom, hogy nem törvényszerű hogy a második-harmadik babánál is rosszul legyek, de ha előre tudnám, hogy a többi terhesség ilyen lesz tuti nem mernék többet vállalni. 🤦🏻‍♀️😕

2021. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan vagyok, mint a 9-es válaszoló, bár nem rágcsálok már, mert nem ér semmit. Nekem a 3. baba egyébként, és eddig nem voltam ennyire rosszul. A férjem mondta, hogy hívjam fel a dokit, de nem akarom zaklatni ilyenekkel, gondolom azt mondaná, hogy idő és elmúlik.
2021. febr. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!