Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, kaja után hányás?

Ez normális, kaja után hányás?

Figyelt kérdés
7hetes vagyok eddig csak hanyingerem volt, ma viszont már hánytam is. Tegnap délben levest ettem, éreztem is utána hogy nem esett jól(csak egy nagy tál levest akartam délre enni), ma direkt csak 5-10 kanál levest ettem, de ahogy befejeztem rá 2-3 percre már ki is jött. Azóta a hasam is rendben, semmi hányinger, csak egy kis émelygés, de az is jobb mert ettem kiwit.

2016. dec. 23. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális.. Én 20. Hétig hánytam mindennap
2016. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyfiammal szinte vègig hánytam a terhességet. Hol többet hol kevesebbet (javarészt olyan kajáktól,amit elötte megkívántam)
2016. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno csak reggelente hánytam, vagy inkább csak oklendeztem és hányingerem volt. Viszont bármikor, ha olyat ettem ami nem esett jól 5perc mulva ki is fordult belőlem. Szerintem a gyomrom nagyon jol el tudta dönteni mire is van szüksége.
2016. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is a 20. hetig hanytam, nekem hanyingerem nem volt, csak a hanyas, annak is ket fajtaja. Az egyik amit leirtal, hogy eves utan egybol kijott, a masik pedig, hogy random helyeken, random idopontokban hanytam egyet, aztan, mint aki jolvegezte a dolgat, mar semmi bajom nem volt. Majd latod, hogy a terhesseg alatt majdnem minden normalis :D
2016. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23.hetig hanytam nagyon sokszor ezkezesek utan .. remenykedj hogy nalad hanarabb elmulik. Boldog babavarast :)
2016. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!