Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akadt ki a főnököd,amikor...

Nem akadt ki a főnököd,amikor bejelentetted, hogy kismama vagy?

Figyelt kérdés
Én előre félek, hogy nem fogadja jó szívvel. 6hetes kismama vagyok, szívhang után fogok neki szólni.
2021. febr. 27. 21:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%
Én nem a főnök reakciójától tartok, hanem van 2 kolléganőm, az egyik régóta babát szeretne, a másiknak a lánya, de nehezen akar nekik összejönni és folyton erről beszélnek. Nálam nem is tudják hogy tervben van, szóval ha előbb sikerül szerintem lesz kiakadás😃
2021. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
31%

Az enyém kiakadt.


3éve dolgoztam ott. Családi vállalkozás. Lényegében főnököm vitte, meg a nagynényje besegített bevallásokkor (könyvelő iroda).

Aztán mikor odakerültem elosztottuk 3fele a munkát. Jófej volt a főnököm a 3év alatt. Ő 40es férfi (szerintem meleg is) én pályakezdő lány, a nagynénje meg nyugdíjas. Tényleg jól elvoltunk.


Aztán bejelentettem, hogy terhes vagyok. A 7.héten miután szívhang is volt. A nagynéni kicsattant az örömtől, főnökömön lászott a nem tudja hogy kezelje a dolgot. Neki nem fér bele egy gyerek. Kapcsolata se volt az életben, csak a munkának élt.

Onnan megváltozott minden. Ha vizsgálatra mentem, percre írta, ledolgoztatta. Plusz feladatokat kaptam, a velem szembeni viselkedése is megváltozott. Onnan már annyira nem szerettem dolgozni ott. De tudtam, hogy oda akarok gyerek után visszamenni, hogy az ügyfelekkel nagyon jóban lettem, így összeszorított fogakkal tűrtem a szívózását.

Szeptember elején jelentettem be. Október 26.napján (pint anyukám szülinapján) mentem dolgozni, főnököm sehol. Furcsa volt, mert sosem késett, mindig elöttem benn volt az irodában.

Rá nemsokra jött a huga bőgve. A főnököm meghalt.


Makk egeszséges volt, sportolt, egészségesen élt. Este elfeküdt aludni, reggel nem ébredt fel. 42éves volt.


Nagynénje hisz az ilyen spirituális dolgokban, meggyőződése, hogy a baba gondolatát nem tudta megemészteni, ezért távozott.


Onnan én vegtem át 90%ra az irodát. A 38.hétig dolgoztam.

2021. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy tahóság ilyet mondani egy kismamának, hogy a babája miatt halt meg valaki 🤪
2021. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%

13!


Egyetlen szóval nem allítottam szerintem, hogy a fiam miatt halt meg.


Mint írtam, lefeküdt, elaludt.... nem a gyerekem lelke vitte át a túlvilágra vagy hasonlók... istenem...


Annyit írtam oda, hogy a nagynénje, aki hisz az ilyenekben, szerinte volt ez. Hol irtam, hogy egyetértek vele?!


Istenem de idióta vagy....


12#

2021. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%

De hogy kapcsolódik ez a kérdéshez? Kit érdekel hogy meghalt? A kérdés az volt, hogy mit szólt hozzá.


A másik pedig, tanuljátok már meg mi az a szarkazmus. Persze hogy nem a babája miatt halt meg, hanem az ilyen spirituális idióták hiszik azt hogy az ő gyerekük egy isteni lény.


Ha nem hiszel abban amit a vénasszony gondol, akkor minek irtad le? Én le se írok ilyen nonsense dolgot, csak hogy értékesebbnek tűnjön a válaszom.

2021. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem mit izéltek, az volt a kérdés kinek hogy reagált a főnöke. Hát az övé így😃
2021. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%

15!

És az kit érdekel, amiket te idetolsz?

Leírtamy ennyi... nem kötelező sem elolvasni, sem véleményezni, sem semmi hasonló.

Tetszik, nem tetszik, ennyi...

Leírtam, nem neked, hátha valakit érdekel. Te lovagolsz rajta egyedül...

Ezek a kiosztó kommentjeid legyenek a legnagyobb boldogságaid az eletedben...


Ezennel én ezt az 1 oldalu vitát be is fejeztem....


12#

2021. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Úgy reagált a főnöke, hogy meghalt 🤣
2021. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%

Oké 😃 nem osztottalak ki, csak baromságnak tartom azt, hogy te ekkora hitelt adsz valakinek a szavára, aki ilyen butaságokat beszél. Adtál annyit a szavára, hogy ezt megosztod másokkal online. Magyarul elhiszed. Magyarul te is hiszel az ilyenekben 😃 nem hiszem hogy csak én röhögök a válaszodon.


Legalább büszkén vallalnád, hogy te is elhiszed ezt, nem kennéd az öregasszonyra, ha meg nem érdekel amit írok, miért méltatsz válaszra? Csak lépj tovább, a horoszkópod is megmondja ha elolvasod.

2021. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16%
Annyiért elnézést kérek, ha elrontottam a kedved, de a véleményem tartom, ordas nagy baromság az egész, máskor csak olyat írj le amit elhiszel, vagy hagyatkozz a tényekre, nem kell mellé a maszlag. Tényleg vicces volt nekem.
2021. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!