Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akadt ki a főnököd,amikor...

Nem akadt ki a főnököd,amikor bejelentetted, hogy kismama vagy?

Figyelt kérdés
Én előre félek, hogy nem fogadja jó szívvel. 6hetes kismama vagyok, szívhang után fogok neki szólni.
2021. febr. 27. 21:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Nálam vegyes volt a fogadtatás.

Családi vállalkozásban dolgoztam, könnyen pótolható beosztásban. A férfi főnököm örült neki, gratulált és féltett. Onnantól csak könnyebb munkákat adott.

A felesége csak gratulált egy műmosollyal és odabökte, hogy meglepte a terhességem. (30 éves voltam, 2 éve házas, szerintem azért annyira nem meglepő, hogy ilyen körülmények között gyereket vállaltam)

2021. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%

Nálam az ügyvezető gratulált és tényleg láttam rajta, hogy őszintén örül. A közvetlen felettesem már nem. Tavaly nyáron volt egy vetélése, és azóta nem jön össze nekik a baba. Szóval kiakadt, hogy megborítottam a sorrendet, hogy én előbb elmegyek, ezt ő mondta így ki. Én amúgy 27 éves vagyok, ő meg 40. Azóta vannak jobb és rosszabb napjai.


15 hetes kismama

2021. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De a 12 -es miert foggyos? Epp, hogy azt irta a valaszado, h milyen bunkosag ilyet mindani egy kismamanak tehat a vedelmedre kelt. Tenyleg ennyire nem ertesz magyarul?
2021. márc. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%

23!

Vagy 5 komment törólve lett... egy törölt válasznak szóltak azok a mondatok...

Kedves iq harcos nem bírt beletörődni, hogy az egyik válaszadó ilyen bőven leírta a történetét. Belekötött vagy 10 komment alatt, aminek nagyrésze törölve lett

2021. márc. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem abba kötöttem bele, hogy hosszan írt, ne ferdíts!

Csak kiröhögtem, hogy ilyen abszurd butaságot leírt.

2021. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

Ez a lényegen nem változtat...

Kommenteken keresztül szapultad, milyen hülye, hogy ezt a momdatot odaírta... amikor nem is neked szánta. Csak szerinte így volt kerek a történet. .


Sajnálom, hogy ekkora arcod van, hogy ismét leállsz itt ezen vitatkozni. Lényegében a semmiről. Ennyi boldogságod legyen...

2021. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végülis elmondtam mèg szívhang előtt a feletteseimnek, hogy kisbabàt várok, mert ebben a jarvàny helyzetben lehet az én esetemben az orvos azt mondja, hogy nem mehetek már dolgozni. ( szociális intézmény ) Nem akartam egyik pillanatról a másikra eltűnni.

Lehet túl aggódtam az egészet, de nagyon jól fogadtàk a helyzetet, és a közvetlen kollégáim is, akikre nagy teher fog esni , ha kiesek.

Nagy kő esett le a szívemről, és most már nagyon várom a kicsi szívhangját! 🙏🏻🥰

Köszönöm Nektek a válaszokat! 😊

2021. márc. 8. 19:35
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden jót kérdező 🙂
2021. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!