Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek 6+5 naposan...

Volt olyan akinek 6+5 naposan még nem látott embriót a doki? Nekem csak 16 mm petezsákot látott, illetve szabályos szikhólyag, és egy viszonylag nagy, 5 cm ciszta. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek vissza 7+5 naposan, de azért mégis van egy kis stressz bennem, hogy ez normális-e. Nézett hasi és hüvelyin is, magánrendelőbe voltam, de egyiken se látta még.
2021. márc. 1. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem azota sem lattak 8an voltam ujra de semmi.. Csak szikholyag es 22 mmes petezsak
2021. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És akkor mit mondtak? Van még remény?
2021. márc. 14. 12:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Doki azt mondta valoszinu elhalt.

De belegondolva biztos igy van mert total felvolt borulva a hormonrendszerem pms tuneteim lettek de olyan duevak amik sosem.. Hohullamok gorcsok gyengeseg stb.. Most is ezeket erzem mint mielott megjott.

Holnap nem tudok sehova menni de vissza se hivtak uhra.. Ugyhogy patt helyzet:( nem tudom mit csinaljak

2021. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendesen a kórházba tudsz menni nem? Ott biztos dolgoznak. Sajnálom :(
2021. márc. 14. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Koszonom:( mutetet szivesen elkerultem volna azert:(
2021. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!