Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tornázzak terhesség alatt?

Mit tornázzak terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most töltöm a 12hetet szeretnék újra kezdeni mozogni. Ti mit csináltatok?

Pl futópadon sétálás, vagy elliptikus tréner jó lehet?



2021. márc. 2. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Már leírtuk ma, hogy kismamatorna.
2021. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha nincs kedved válaszolni, nem muszáj ám, nem fog senki kész a torkodhoz. És egyébként is le van írva a két példa amit konkrétan kérdeztem, de persze a szövegértés sem könnyű.

Amúgy meg hol? Itt nálunk minden terem zárva van, online, YouTube-s videók meg nem az én világom.

2021. márc. 2. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Leírták azt is, hogy nem ajánlott az intenzív mozgás a terhesség alatt, nem tesz jót a tartósan magas pulzusszám. Magyartanárként talán tudok szöveget érteni.


Az oldal szabályzata egyébként tiltja, hogy ugyanazt a kérdést - máshogy megfogalmazva - többször feltedd.

2021. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Láttam azt a kérdést, de gondoltam tehetek fel sajátot nem?!

Hozzá írok, hogy megnyugodj, nem az én kérdésem.

Magyar tanár? Itt tart a világ akkor... Te jó ég! 😊 Szia

2021. márc. 2. 12:12
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Olyan "nehezebb" mozgást csinálhatsz, amit eddig is csináltál. Most elkezdeni olyat nem szabad, nincs hozzászokva a szervezet, nem szabad erőltetni. De ugye ha hozzá van szokva, akkor lehet ugyanazokat mint eddig.

De amúgy marad a youtube-os kismamatorna, vagy a napi séta.

De ajánlom a gyerunkanyukam.hu kismamatornáját, én azt csináltam, nagyon jó.

2021. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Futopadon nyugodtan sétálhatsz. Ellipszis tréner is jó m, ha könnyűre állítod, mert az izuleteket is kíméli. Kismama joga video van egy csomó a neten. Vegyél egy pulzusfigyelős órát, már elég olcsón lehet kapni ilyen okos karkotoket. Ne lepd át az ajánlott tartományt. Igazából ennyi a lényeg.
2021. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, tenyérbemászó a stílusod. Köszönd meg, ha valaki segít! Ha nem mesz, inkább maradj csnedben! Amúgy tényleg tiltott ugyanazt a kérdést rövid időn belül újra feltenni. Ha esetleg nem a tied az első, akkor is felesleges kiírni újra ugyanazt. Szia!
2021. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom a te szövegérted nulla! Olvasd végig a kérdést mielőtt választ írsz. Írtam nem az én kérdésem, oda is kommenteltem az alá a kérdés alá, láthatod. De nyilván ennyi eszed már nincs, hogy olvass! Hova fajul ez a világ, komolyan. Nem is értik az emberek amit olvasnak, mégis észt akarnak osztani.

Többieknek köszönöm! Igen, alapból is sokat mozogtam, csak az eddigi rosszullétek miatt abbahagytam. Okosórám van, akkor azzal figyelemmel kísérem :)

2021. márc. 2. 12:45
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nem az én kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Viszont a hármas válasz át enyém. Remélem így már megértetted, Végülis 3x írtam csak le 😅

Leírhatom 100szor is, de akkor se fogod fel...

2021. márc. 2. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj.
2021. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!