Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is lett ilyen eros sava?

Masnak is lett ilyen eros sava?

Figyelt kérdés

Alapbol refluxos voltam most viszont ugye a terhessegtol megrosszabb. Van mikor jobb azonban tegnap nagyon rosszul voltam.

Sok citromos vizet ittam (allitolag az is lugosit) es vettem lugos vizet is de ejjel arra riadtam fel hogy hanynom kell majd a torkom is fajt igy ezek utan kb ulve aludtam es ugy sokkal jobb volt.


Ihatok tobb lugos vizet is? Mert most csak 1 max 2 poharral ittam egy nap.

Van akar valami jo tippetek hogy enyhitsem a savat?

Koszi!:))


2021. márc. 3. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lidea doki felírja, az sem mindig hat, olyankor vettem még be renit és legvégső esetben még egy kis szódabikarbónát.
2021. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szó szerint savat hánytam majdnem minden nap a fiammal. Semmi nem segített (gondolok itt a renniere, gavisconra, salvus vízre, szodabikarbónára).

Terhesség elött is állandó gyógyszerem volt a savra, csak azt terhesen nem szehettem.


Nekem a Ludea vált be. Napi 1 tabletta (az első napokban 2). Haziorvos írta fel, ezt nyugodtan lehet szedni. Nekem megváltás volt.


(Most ujra terhes vagyok, érdekesmód most ez a rész eddig kimaradt hál isten)

2021. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rennie segített valamennyit de nem sokat.
2021. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is felirta a Ludeat azonban mikor eloszor elkezdtem szedni hanyingerem volt tole.

Holnap ujra elkezdem szedni mert az elso trimeszterben voltam tole rosszul hatha igy a masodikba mar nem leszek:))

Nekem is volt gyogyszerem sajnos azt nem szedhetem.

2021. márc. 3. 08:52
 5/7 A kérdező kommentje:

A lugos vizbol van valami napi mennyiseg amennyit meglehet inni? 2 poharnal nem mertem tobbet.

Ez nem olyan eros mint a salvus viz

2021. márc. 3. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a folyékony gaviscon segít, de csodákra sajnos nem képes. Aludni viszont legalább tudok :)
2021. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Refluxos vagyok és terhesség alatt olyan szinten feljött,hogy kicsípte az egész számat. Csak a salvus segített. Napi kb 3 decit megittam. És néha néha engedélyezte a doki a controlocot
2021. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!