Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó mensim juni 10-én...

Utolsó mensim juni 10-én volt, megállapították, hogy kisbabát várok (aug.6-án voltam UH-on), ott azt mondták 5 hetes, a legközelebbi UH szept.9-én lesz, nem lehet, hogy elszámolták?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Elméletileg az utolsó mensitől számolják a terhességet, ami augusztusig nem 5 hét, hanem jóval több. Nem júliust akartál írni? Ha június, akkor több hetes lenne, de elképzelhető, hogy az ultrahang alapján kisebb korú a baba, ezt az orvos így látta. De a következőn a méretek alapján közelebbit is tudnak majd mondani.
2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Júniusban volt az utolsó és ezért aggódom,hogy nem számolták-e el,mert a mensesem szerint a következő UH-on már 13 hetesnek kellene lennie.
2010. aug. 18. 09:39
 3/19 anonim ***** válasza:
ez érdekes, mert elvileg betöltött 9. hetes vagy.
2010. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

nem.

van ahol nincs fejlődéskövető azaz kéthetente előirt ultrahang.


megnéznek hat és 10 hetesen.


nincs ezzel gond....

2010. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
és aug. 6-án 8 hetes voltál, ergo szívhangnak már kellett volna lennie, nem volt? azért az 5 héthez képest ez elég nagy különbség. a doki mit mondott?
2010. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit,annyit,hogy 5 hetes.A védőnőm mondta,hogy menjek másik dokihoz,de oda csak szept.9-re kaptam időpontot.
2010. aug. 18. 09:51
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel újra az új dokit és vázold fel a helyzetet hátha tud előbb adni időpontot, mondd el neki mi a helyzet. vagy addigis menj be az sztk-ba az ingyenes.
2010. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az ingyenes de amikor először elmentem azt mondták nem vagyok terhes csak lehet hormonzavar és iszonyat ami ott van,a doki és az asszisztensek előtt kellett levetkőznöm,mert nincs öltöző és egyébként oda még később kaptam időpontot :S.
2010. aug. 18. 10:18
 9/19 anonim ***** válasza:

na ezt sem gondoltam volna. akkor várj türelemmel.

szorítok nagyon.

2010. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Esetleg közelben kórház?

Vagy másik sztk? Vagy telefonkönyv, magán orvos. Spec én ilyen esetben kifizetnék nagyobb összeget is, mintsem elszámoljanak. 9hetes6napos, 10.hétben vagy, erre azt mondja a doki, hogy fele a kicsi.

Most vagy nem júni, és remélem nem kevered a júnit júlival(anyum igen:D) és tudod mikor volt utoljára. Vagy nagyon hülye az orvosod. Ha az első, és elnézted az időpontot, akkor lehetsz 5hetes4napos.

Ha hülye a doki, nézd meg a leletet, milyen dátumot írtak utolsó menzire. Mert lehet félre hallotta, és simán csak a dátum alapján ráírják, hogy mennyi idős terhes vagy. Velem megcsinálták. 32hetes voltam, júli2re kiírva, és júni2írtak a leletre, helyből 36hetes lettem, a dokinak meg nem tűnt fel, nem volt akkor Uh mondjuk... de amilyen vénség volt...:D

2010. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!