Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán megyek 4D-re! Nagyon...

Szerdán megyek 4D-re! Nagyon várom! Esetleg valakinek más nemű babát mondtak, mint amit előtte megállapítottak? Mennyire biztos a 4D?

Figyelt kérdés
20. héten egyértelműen lányt mondtak! Most izgulok! Annyi olyan sztori van, hogy más lett a baba végül!
2011. máj. 2. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában a 20. héten már nem szoktak ekkorát tévedni. Régebben azért megesett, a most 17 éves fiamat végig lánynak nézték.
2011. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 31. hétben.Kétszer voltunk 4D ultrahangon /21 és 24.hét/nem tudták megállapítani a baba nemét sőt a mai napig nem tudjuk.Azt hiszem majd csak a szülésnél derül ki de fő az egészség.Persze tudom ez ritka ugyhogy valószínű,hogy kislány lesz ha azt mondták.Bár sógornőméknél végig kisfiút mondtak még a szülés előtti napon is és született egy szép kislányuk!
2011. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most hány hetes vagy, de a 20. hét után egyre egyértelműbb, már ritkán szoktak tévedni.

Igaz, nekünk kisfiúnk van, nekünk először a 12. heti uh-n mondták 99%-ra először a nemét és minden alkalommal megerősítették.

2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24. hétben vagyok, csak nagyon beleéltem magam hogy lány lesz és félek hogy mi van ha még se! :S
2011. máj. 2. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező! És mi van akkor, ha fiú lesz? Mitől félsz? Nem az a lényeg, hogy egészséges legyen??? Tök mindegy nem, hogy lány vagy fiú!
2011. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudnám miért kell ilyet kérdezni! persze hogy lényeg az egészség én csak érdeklődtem!
2011. máj. 2. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiam csak a 24. heti UH-ot mutatta meg magát, de akkor egyértelműen. Utána a 4D-s ultrahangon is szinte végig csak a kukacát mutogatta. :D

Barátnőmnek viszont végig fiút mondtak, a párja a kórházban dolgozott, így akkor ment UH-ra, amikor csak akart (volt is bőven). 4D-n is voltak, ott is fiút mondtak. Be is vásároltak: fiús cuccok, ruhák, babakocsi, hordozó, kiságy, babaszoba, mire lányuk született...


Szerintem nagyon ritkán fordul elő az ilyen, úgyhogy szerintem örülj a lányodnak. :D Ha meg mégiscsak kiderül, hogy fiú, na bumm... Legalább lesz még egy szerelmed! :D

2011. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!