Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs túl későn? A héten...

Nincs túl későn? A héten voltam uh-on, ahol megállapították, hogy 5 hetes terhes vagyok,10 mm-es a petezsák.

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy legközelebb 12 hetesen menjek vissza, de én nagyon későinek tartom azt a 7 hetet! Ne úgy legyen ,de mi van ha valami baj lesz a babával, amit csak 12 hetesen vesznek észre?! Szeretném figyelemmel kisérni a babám fejlődését, de így elég nehéz lesz! El lehet menni elöbb is uh-ra, mondjuk 8 hetesen? Csak látni akarom, hogy ott van, utánna megnyugszom!
2011. febr. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha többször szeretnéd látni a babád akkor szerintem menj magánorvoshoz én oda járok.Engem minden hónapban megnéz uh-val is és igy mindig tudom hogy minden ok.
2011. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor elmehetsz, ha sztk-ba mész csak beülsz és bemész ha meg magándokid van vele megbeszélheted hogy gyakrabban szeretnél járni uh-ra. Nekem anno mondta a magándokim hogy látja rajtam hogy ideges típus vagyok úgyhogy gyakrabban hívott be :) (pénzt nem kért érte többet, havi fixe volt)
2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy magánorvost. Nekem is van. Havonta egyszer megyek vizsgálatra, uh-t is csinál,megbeszélünk mindent. Aztán ott vannak a kötelezők is. Nekem nemsokára jön a 4D. Végülis ilyenkor találkozunk a babánkkal. :) Nem szoktam idegeskedni, de mindig megnyugszom egy ilyen alkalom után.
2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, valószínúleg be fogok jelenkezni egy 8 hetes uh-ra! Van azért min aggódni egy kismamának!
2011. febr. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!