Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hihetek a páromnak? Megváltozott?

Hihetek a páromnak? Megváltozott?

Figyelt kérdés

Mikor még nem tudtuk,hogy milyen nemű a babánk,oda volt,hogy ez a baba csak kisfiú lehet,és úgy fogják hívni mint Őt,meg már előre látta miket csinálnak eggyütt....

Kiderült:Kislányunk lesz.Látta az uh-n,hiszen velem volt mikot a doki ezt közölte(bár nem egyértelműen).Akkor egy pillanatra a páromra néztem,és úgy láttam nagyon maga alatt van:(

Jelzem,nekem van 2 lányom az előző házasságomból,neki még csak ez lesz az első gyereke.

Lényeg,hogy most 27 hetes vagyok,és úgy látom rajong a pocaklakó lányáért,de félek,hogy ez csak egy felületi állapot,és szíve mélyén vágyik a kisfiúra.

Apás szülést semmi pénzért nem hagyná ki,nagyon kíváncsi vagyok/leszek milyen reakciója lesz a szülőszobában,mikor meglátja első gyermekét--aki kislány.

Szerintetek elhihetem,hogy elfogadta a kislányt,vagy csak úgy tesz,mintha elfogadná???


2010. aug. 18. 09:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom hogy ilyeneken rágódsz :(
2010. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

szerintem rájött hogy a lánygyerek is gyerek


most még nem tudja de ha olyan egy másfél éves lesz a kislányotok az apját imádni fogja.


nálunk is nagy volt a fiúvárás aztán lányka lett és el is volt keskenyedve de úgy volt vele fia bárkinek lehet neki milyen szép lánya lesz!!!!


és lett . nem elfogultan de tényleg gyönyörü gyerek.

és imádja az apukáját a férjem a mindene... még a mamát se szereti annyira...

2010. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba érkezése szerintem mindig klassz dolog. Biztos örül neki, csak kisfiúra készült. De bíztasd, a másik fiúcska lesz, persze ha akartok másikat. Nálunk is ez volt. A férjem lányos volt nagyon, és először azt mondták csajszink lesz, de 16 hetesen kukacunk nőtt! :) Akkor még fura volt nekem is, hisz elképzeltem milyen cuki habos-babos lesz csini ruhákban. De nagyon örültem a kisfiúnak is, a lényeg, hogy egészséges legyen. Hidd el, ha a szülőszobán meglátja a kislányát, ő lesz a legjobban oda, hogy lányka lett. Nyugodj meg, neki ez az első gyereke, örül neki egész biztos, csak egy férfinél jó érzés ha a nevét adhatja fiának. Jó babavárást! 38h km
2010. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Én azthiszem,hogy titkon minden férfi nagyon vágyik egy fiúra, mert hát mindnekinek a saját nemével könnyebb kijönni.Ezt most elég idiótán fogalmaztam meg, de pl én el sem tudtam volna képzelni mit kezdjek egy kisfiúval, amikor kiderült,hogy terhes vagyok:)Most már vágyok egy fiúra is:))

Na szóval azthiszem,hogy hihetsz a férjednek:))Majd addig dolgoztok különben is,amíg nem lesz még egy fiúka is:)

És tudod a mondást: Egy igazi férfi csak lányt csinál:D

2010. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
nyugi, rá fog jönni, hogy a kislánya is az Ő gyereke, minden férfi fiúra vágyik ez egyértelmű. Meg fog békélni a helyzettel, biztos vagyok benne.
2010. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem apukám szintén kisfiúnak várt egész idő alatt, de amikor kiderült, hogy lány leszek akkor is örült nekem. Sőt azóta a második feleségénél is még 2 lánya lett:)

Persze beleélte magát, de az apák tudnak a leglányosabbak lenni:)

Ne aggódj, már szerintem elfogadta.

2010. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt,teljesen azt gondolta hogy csak fiút tud csinálni,ugy is hívtuk a pocakban hogy Zsombika:-)Aztán 19 hetesen megtudtam hogy kislány,Ő kint várakozott,na mikor megmondtam neki,olyan képet vágott,hogy nekem is rosszul esett.Fél óráig meg se szólalt,aztán végig hivta az ismerősöket mint büszke lányos apa.Azóta 14 hetes a lányunk,de látni kéne milyen szerelemmel csüng rajta:-)))Szóval bízz a párodban,biztosan tiszta szívből örül a kislánynak!
2010. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elfogadta:)

Viszont nem minden férfi vágyik fiúra! Faterom apja nagyon lányt szeretett volna, aztán megszületett fater. Az apja mély depresszióba esett, és onnantól kezdve nem foglalkozott vele, bezárkózott a saját kis szobájába és elvolt saját magával. Szerencsétlen anyja (aki a nagymamám lett volna csak korán meghalt), próbált férje kedvére tenni, hogy lánynak öltöztette fateromat, hosszú lány hajat növesztett neki kompenzálásképpen. Mondjuk ez már beteges de létezik ilyen is.

Én férjemnek mindegy volt, én lányt akartam, az is lesz:) azzal szúrkálódik viccböl, hogy a lányok úgyis apásak meghogy neki akkormár 2 nöje lesz és milyen jó dolga van :D

Szóval ne aggódj, mégha nem is fogadta el teljesen, születése után biztos imádni fogja!:):)

36 hetes

2010. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is folyamatosan fiúról beszélt sőtt ő már pár hetes terhes lehettem amikor fiú néven szólitotta amit ő talált ki.erre a 18.-dik héten kiderült h kislány ő is meglepődött akkor már azt mondta h mindegy h csak viccelt sztem nem.szóval azóta már 6 hónapos a kislányunk és szabályosan rajong érte IMADJA....nyugi ő is imádni fogja és tuti h elfogadja olyan nincs h egy apa ne fogadja el a gyermekét ha mégis akkor ott vmi gond van....sztemmm
2010. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek van elképzelése arról, hogy először milyen nemű gyereket szeretne, főleg a férfiaknak, nem akkora bűn ez. Sajnos ennek hangot is adott és nem gondolta végig, hogy ha mégsem úgy lesz, akkor utána hogyan fog majd "viselkedni", de biztos vagyok benne, hogy elfogadta és ha most megkérdeznéd tőle, hogy mit választana, akkor már kislányt mondana :)


Az én párom lányt várt mindkét babánál, kétszer láttam már az arcára fagyni a mosolyt, amikor kiderült, hogy fiú, fiúk. Pár nap kellett mindkétszer, hogy szokja a gondolatot, de azóta nincs semmi gond ezzel. A nagyobbikat imádja, nyoma nincs annak, hogy valaha is lányt szeretett volna és most is nagyon várja már a szülést, az új pasit :)

2010. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!