Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? 9 hetes vagyok...

Mit csináljak? 9 hetes vagyok és nem bírom elviselni a kiskutyám szagát!

Figyelt kérdés

Hányingerem van a bolhanyakörvének a szagától, párom meg azt mondja nem érez semmit. Olyan rossz mert szeretem a kutyát, de rosszul vagyok ha közelít :(

Plusz az utcán is egy erősebb parfümű nő is kihozza belőlem a rosszullétet.

Meddig fog tartani?


2010. aug. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elejére jellemző ez a "mindennek szaga van" dolog. Ha zavar a nyakörv szaga, akkor a párod cserélje le, ne te fogdosd, már csak a vegyszer miatt sem, ami a nyakörvön van. Vegyetek fronlin-et erre az émelygős 3 hónapra, az bolha ellen 3 hónapig, kullancs ellen 1 hónapig véd. És persze azt is a párod kenje rá.
2010. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajna az első 3 hónap az ilyen:( Mondjuk nekem 16. hétig tartott, és most a 32 en visszajött!


Ha csak a nyakörv szaga zavar akkor esetleg vetesd le a pároddal, ha bent van a lakásba. Ha esetleg viszitek sétálni akkor meg rakjátok vissza...! Igy ugyanugy tudod szeretgetni:)!


És kitartás!


Üdv 32 hetes pocis

2010. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolnám, hogy valamelyik cseppet használjátok most a kutyára.

Általában a 3-4. hónapban megszűnik a hányinger.

2010. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, nekem még mindig tart. Az összes öblítőre és mosószerre érzékeny vagyok, amit csak használtunk eddig, hányok és nem tudom elviselni magamon a ruhákat :(

NEm tudok ötletet adni, de te talán azért jobban jártál nálam. Remélem, mindkettőnknek hamar elmúlik :)

2010. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elkeseríteni, de nekem egész terhesség alatt megmaradt a jó szaglás. Semmi parfüm, semmi erős illat vagy szag nem esett jól. Hányingerem azért nem volt, de olyan voltam, mint egy vadászkutya.

Szerintem is vegyétek le a nyakörvet, aztán pár hét múlva szagold meg, hogy bírod-e már esetleg.

2010. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes mert mikor még én is hánytam, akkor nekem sem "tetszettek" az illatok. 17. hétig hánytam, és azóta meg semmilyen szagot nem érzek. Ha pl bundáskenyeret vagy halat sütök aminek igen erős szaguk van én azt sem érzem. De majd szülés után visszajön a szaglásom :)

33 h km

2010. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!