Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori vizelési inger....

Gyakori vizelési inger. Hogyan lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok és ülök vagy fekszek minden rendben van, de ahogy elkezdek járkálni vagy elmegyek valahova, kimegyek az utcára egyből érzem, hogy teli van a húgyhólyagom és nem birom tovább, mégsem pisilek olyan sokat, amennyire nagy az inger. Nektek is volt ilyen? Ha felfázás lenne akkor fájna is és nem csak akkor érezném a késztetést ha mászkálok ugye?

Szörnyű ez a tünet :(

1 óránál többet nem tudok az utcán lenni.


2011. márc. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Nekem ilyen a 7-8.hét tájékán volt, illetve most 23 hetesen - már megőrülök miatta :-)

Bár most legalább érzem, hogy attól van, hogy a baba ugrál a hólyagomon.

Valamikor én is csak keveset pisilek, pedig előtte úgy éreztem, hogy nagyon kell.

Felfázás esetén csípne pisiléskor, illetve köhögéskor, tüsszentéskor belesajdulna az alhasad.

2011. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok és most kezdődött 3-4 napja de nagyon rossz :( Bár eddig meg az volt a bajom, hogy elmúlt a hányingerem és miért nincs semmi terhességi tünetem... hát én akartam :))
2011. márc. 23. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg már alig várom, hogy végre megtapasztalhassam ezeket a szörnyű tüneteket! Remélem, hogy minden terhességi tünetem meglesz, ha ott lesz a kisbabám a hasimban!
2011. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de ez csak rosszabb lesz.Én 31 hetesen 20 percenként járok,néha jól belémrúg a gyermekem,akkor szinte rohanni kell.

2011. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OHHH! Én még a 15. hétben járok, de már néha az agyamra megy ez a tünet. Külön stratégiát kell kidolgozni, ha 20 percnél nagyobb távra megyek, és akkor előtt már egy órával nem is iszok.


És ez rosszabb lesz??? :-( Na de sebaj, majd kárpótolnak a mosolyok :-)

2011. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,rosszabb.Nekem tegnap rosszul fekhetett a leányzó,mert 5!!!!! percenként kellett pisilni vagy 10-szer egymásután.Na de ez van,csak bosszantó bizonyos helyzetekben :)
2011. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!