Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen orrsprayt használ...

Ki milyen orrsprayt használ terhesen ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Muconasalt, próbálom egyébként elhagyni de elaludni csak orrsprayel tudok.
2021. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Otrivin rapidot használok, de csak ha már nagyon szenvedek
2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Allergia gondolom.Van olyan tengervizes spray is bár nem tudom ér e valamit.Nekem csak az Allenasal ér valamit.Hozzáteszem nem vagyok terhes de ha az leszek akkor nem használhatom ezt valószínű
2021. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mometasone sandoz. Fülorrgégész irta fel nekem.
2021. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nasivin-t hasznaltam. Az utolso 2 honapban keptelen voltam meglenni, folyton dugulas volt. Elkaptam nathat,akkor hasznaltam,utana viszont nem tudtam elengedni... Szerencsere viszont nem lettem fuggo, szules utan egybol megszunt halistennek. Semmi bajunk. Oszinten,sztem azert,mert terhesen nem "kiserleteznek" gyogyszerekkel,es ezert mindenre rafogjak,hogy "tilos", meg korant sem biztos,hogy bajt okoz. En pl irrealisnak tartottam,hogy az orromba fujt spraytol baja legyen a kicsinek.
2021. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wick synexet, csak a szteroidosakat nem szabad terhesen hasznalni.
2021. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!