Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól vagy mitől látszik a...

Mikortól vagy mitől látszik a terhesség az arcon?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt miért vagy mire mondják. 12 hetes vagyok egy kilót fogytam eddig, és azt mondták hogy látszik az arcomon hogy terhes vagyok. Szerintem nem látszik még sehol semmi. Vékony vagyok és inkább kicsit túl csontos is az arcom, nem értem mi látszana rajta. Én ezt a beszólást inkább rosszindulatnak érzem. Mert az oké hogy a vége felé amikor már hízok 10 kg-t akkor az arcom is kerekebb lesz. De akkor se értem hogy miért az arccal foglalkoznak, hàt ott egy nagy kerek focilabda az nem tűnik fel? 🤦🏽‍♀️😆😆
2021. márc. 5. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért látszott az arcomon, mert sok lett rajta a pattanás. :D De nem feltétlenül rosszindulatú, gondolhatnak arra is, hogy "sugárzol", ahogy mondani szokás.
2021. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Arra gondolnak ilyenkor, hogy az arcodra "rá van írva", hogy várandós vagy. (direkt nem a "terhes" szót használtam).


Az arc kisimul, és boldogságot áraszt. Nem tudom jobban megfogalmazni.


Nyugi, nem bántásból mondják!


A várandós nő boldog, és ez meglátszik rajta.

2021. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem híztam, az arcom mégis változott. Puffadtabb lett vagy nem is tudom. Akkor én sem láttam, pedig mondták többen. Így utólag visszanézve az akkori fotókat tényleg tök más volt az arcom.

Ugyanezt látom most 2 ismerős kismamán is. Csak 2-3 hetente találkozunk, így látni a változást. Nehéz körülírni, de tényleg más lesz

2021. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a végén lett nagyon más, amikor vizesedtem még tokám is nőtt ahogy az ujjaim is tök vastagok voltak (aztán kipisiltem). Az elején meg inkább a hányingert lehetett volna leolvasni rólam a boldogság helyett :D
2021. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nem volt változás, még a szülés előtti órákban sem (csináltunk képet)
2021. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magas progeszteronszint látszik az arcomon szerintem. Más lett a bőröm egy kicsit.
2021. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!