Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség mikortól...

Második terhesség mikortól látszik, illetve mikor éreztétek először a babát? Miben különböző az elsötől? Mennyi a korkülömbség a gyerekek között?

Figyelt kérdés
A nagyobb gyermeked hogy viselte az új babát otthon? Aggodok, nehogy elrontsak majd vmit, ti hogy csinàltàtok? Köszönöm.
2018. febr. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb nagyon jol viselte pedig nagyon feltem h reagal majd. Nagyon jo testverek. Pedig se parom se én nem voltunk meg a bátyánkkal/ nővérünkkel.


Nekem nagyon hasonlított az elsőre, annyi h a hanyasos idoszak nehezebb volt,úgy h mellette ott van egy majdnem 2,5 éves

:/


Nem híztam többet , mindkettőnél kb 6kgot és sajnos egyiküket sem tudtam szoptatni. Egyszeruen egy csepp tejem sem volt.

2018. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, a rosszullét a legrosszabb most, mert a kicsi pörög, pihenni se éjjel se nappal nem tudok. És már hiztam is, csak nem értem mire fel :-) A leány most 26 hónapos.

Olyan rém képek, hogy esetleg bántja majd a kicsit, mert ha bedühöd olyan mint egy ördögfióka.

2018. febr. 5. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a puffadás is nagyon látványos volt a legelején. Baba miatt talán 18 hetesen kezdett nőni, mármint mikor már reggel se volt lapos. Első babámmal csak félidő után kezdett nőni. 16 hetesen kezdtem érezni mindkettőt. 21 hónap lett köztük. A nagy érdeklődően fogadta a kicsit, aztán a kezdeti lelkesedés után olyan volt, mintha a kicsi nem is lenne. Féltékeny is volt, mert a kicsi nagyon sokat volt kézben. Aztán volt időszak mikor hol nagyon kedveli hol nem akar tudomást venni róla. Már most ez ritka, kedveli a kicsit, aki most 7 hós. "Csak" most meg a játékokkal van féltékenykedés.
2018. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5. és 6 . hét között vagyok. Teljesen más ez a terhesség, mint az első volt. Kislányomnál más dolgoktól undorodtam, és öklendeztem ,mint most. A kívánás is más, most ízlésficamom van, lányomnál nem volt. Állandóan álmos vagyok, kislányomnál ennyire nem voltam. Kislányommal egyszer sem hánytam, még egyelőre ennél a babavárásnál sem, bár a reggelek nem egyszerűek. Lányomnál volt fémes íz a számban, most nincs. Jobban feszült az alhasam, most szinte észrevétlen az egész. Lányom még nem tudja hogy testvérkét kap, páromon kívül két barátnőm tudja, senki más. Egyetlen nagyszülő sem. A betöltött 12 hetes kort meg akarom várni. Én is aggódom sok mindenen, pl. cigiztem míg nem tudtam, hogy baba van a pocakban. Kislányomnál undorodtam a cigitől, most néha egyenesen kívánom, nem tudom miért. Igaz hogy nincs két egyforma babavárás. Csütörtökön megyek dokihoz, remélem minden oké lesz, a teszten a második csík erősödik . Vérzés , görcs nincs, remélem minden okés lesz.
2018. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem eddig minden ugyanaz mint az elsőnél, a kivànossagot leszámítva. A lànynàl édes gyümölcs volt az, és 3.-trim ben a sultkrumpli meg a barnaszósz.

Most az elejétől hot-dog, meg kígyó uborka agyonsózva kb xD és a hányingerem csak a tejeskávé mulasztja el. Sós chipset is tonna számra eszem. Meg a pizzát. A lánynàl a pizza volt az első amit vissza küldött. Kb akkor mikor még nem is tudtam, meg beszolt a főnök h túl sok feltét a pizzan, de nem volt bunkó aztán elsirtam magam. Akkor ugye még nem tudtam. Ennél meg ideges voltam minden miatt. Csináltam egy fotozàst karácsonykor, de addig szarakodtak a modellek hogy már magyaráztam h a fene se fog órákat várni rátok, mindjárt össze pakolok aztán nem lesz fotózás... :D

2018. febr. 6. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!