Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel a szivhang figyelovel...

Ezzel a szivhang figyelovel lehet hogyan lehet rogziteni a hangot?

Figyelt kérdés

[link]



Telefonra szeretnem felvenni a babam szivhangjat.

Lehetseges?

Vagy hogyan tudnam megoldani ha nem lehet csatlakoztatni a telefonhoz?:(


2021. márc. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nekem legalábbis nem sikerült.
2021. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült. Egy nagy fejhallgatóhoz tettem a telefont és úgy sikerült felvenni valamit.
2021. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Enis arra gondoltam, hogy megprobalom a telefonhoz oda tenni a fulhallgatot hatha :/ koszonom
2021. márc. 5. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a felvevős van, de még azzal sem sikerült rögzíteni, mostmeg már lassan megszülök :D amikor halljuk a szívhangot az alkalmazás nem veszi be, csak recsegést vesz fel. Esetleg ha a fülhallgató helyét összedugod egy számítógéppel, ezt nem próbáltuk ki, ez a férjem ötlete.
2021. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha másképp nem is jön össze, tudod mikor tudtam szívhangot felvenni? Amikor nstn ki volt hangosítva, benyomtam a telefonom. :D
2021. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a telefonos applikációval gond nélkül sikerült felvennem Angelsounddal
2021. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os kerlek ird le az alkalmazas nevet
2021. márc. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!