Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a hiszis korszak normális?

Ez a hiszis korszak normális?

Figyelt kérdés

A 2.trimeszterben járok, azt hittem majd el fog múlni, de nem.

Olyan érzékeny, sírós lettem hogy az valami elképesztő 😅

Nem rájátszok, semmi ilyesmi

Külömben nem irnám ki a kérdésem, ez már nagyon durva.

A minap képes voltam azért sírni mert a kedvesem elvette az utolsó papirzsebkendőt a dobozából, a dobozt viszont ott hagyta.

Akkor, múltkor a boltban nem volt az a fajta felvágott amit szerettem volna venni, igy gyorsan kimentem a boltból beszáltam a kocsiba és elbőgtem magam.

Bármin képes vagyok sírni.

A párom valamelyik este megpuszilta a hasam mert rugott a pocaklakó, hát én azon annyira elérzékenyültem hogy már folyt is a könnyem.


Már már engem idegesít, hogy lehetek ilyen?

Az előtt sosem voltam egy érzékeny fajta, sőt szinte utáltam az ilyen "hisztis p.. Kat"

Magamat is utálom most 😅

Mondjátok hogy el fog múlni?!



2021. márc. 5. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ohh azok a fránya hormonok 😂
2021. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és szerintem egyénfüggő, hogy kinél meddig tart vagy épp hogy jön-megy ez az érzelgősség.
2021. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Órákig sírtam terhesen egyszer egy kóbor kutya láttán. Máskor meg mert a férjem rámnézett. A minap egész éjjel bőgtem, mert bemeséltem magamnak, h a férjem lánya nem szeret , pedig nagyon jó a kapcsolatunk, nem kellene ezt feltételeznem. Annyira fáradt voltam másnap a sírástól, hogy meghúztam a kocsimat tolatás közben. Hormonok, el fog múlni. Szerencsére nem minden naposak ezek a kiborulások, de minden terhességemre jut 1 emlékezetes. (4. babámat várom)
2021. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!