Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális? Miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért ilyen korán jött el ez a korszak?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok, de már belecsöppentem abba a korszakba, hogy fiúk és konkrétan pasik fordulnak meg utánam.

Egy nap alatt ezek történtek:

1. Bementem kajálni a barátnőmmel egy étterembe és egy fiú odajőött hozzánk, hogy "Helo mit kajáltok?" erre röhögtünk, elmondtuk, hogy mit eszünk és mikor a számlát kértük, akkor adott egy cetlit mondván ez is a számlához tartozik (rajta volt a neve és a száma) aztán kiderült, hogy nem is ott dolgozott, csak egy ismerős és ő vette fel a rendelést. Volt vagy 18-19 éves és mikor felhívtuk kinek írta fel, mondta, h nekem.


2. Mentünk aztán az utcán és beszélgettünk, jött 3 fiú, akik jól megnéztek minket, a barátnőm utánuk fordult és mondta, hogy mind a 3 utánunk fordult. Kb. 15-16 évesek lehettek.


3. Jött egy biciklis fiú, aki teljes gázzal jött felénk, majd az utolsó centiknél elkanyarodott, majd követett és többször oda farolt hangosan mögénk. A 3. esetnél azt kiabálta: Adjatok utat szép lányok! Kb. 13 lehetett.


Olyan fura, hogy 13 évesen hogy jöhetett el ez?! Hogy kezeljem?


Köszönöm!



2017. aug. 13. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen,sajnos a fizikai fejlődés manapság nagy iramban megy végbe a tiniknél. Sok hozzád hasonló lányt ismerek,kik fizikailag többet mutatnak.

1) sportolj! Tudom nincs köze a kérdésnek,csak egy jó tanács,hisz,a gyorsan növő szervezetet erősíteni kell. Meghát szép alakod is lesz tőle.

2) szellemileg érdt utol magad. Olvass,tanulj,beszélj idősebb (normális gondolkodású) lányokkal,hogy ők hogyan kezelik a dolgot.

A lényeg hogy sose légy illetlen,paraszt a fiúkjal. Ha viszza utasítod is,tedd azt finoman.

2017. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Biztos úgy öltözködsz mint a mai lányok többsége,mint egy ri..anc p.. csa gatya abból is olyan amiből a fél seggük ki lóg. (akinek nem inge...)
2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem öltözök 13 évesen úgy, mint egy r**anc!


És sportolok heti 7-szer 2 órát! És szellemi fogyatékos se vagyok.


Viszont a kérdésemre nem kaptam választ! De amúgy köszi! XD

2017. aug. 13. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam kb 12 évesen jött el ez a korszak és én eleinte nehezen viseltem. Elkezdtél nőiesedni, vélhetően csinos vagy és a fiúk nemtudják hogy közeledjenek feléd. Ha nagyon zavar a fiúk viselkedése, próbálj meg nem venni róluk tudomást és akkor legtöbbször abbahagyják. Én sem öltözködtem kihívóan, sőt nagyon is egyszerűen öltözködtem mégis sokszor utánam néztek. Most közel 20 évesen már nem igen veszem észre, hogy megnéznének vagy szólnának bármit is, vagy már annyira nemérdekel hogy észre se veszem... :)
2017. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂
2017. aug. 14. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, biztos szép lehetsz.

Én 16 vagyok mégsem jött el ez a "korszak" nekem, de szerintem már nem is fog.

2017. aug. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki hogy utánad legalább valaki utánad fordul.
2017. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!