Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a fura farkaséhség-rosszul...

Ezt a fura farkaséhség-rosszullét kombót hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok most. Folyton hirtelen rámtör az éhség, de úgy mintha napokig nem ettem volna semmit. Eszek egy harapásnyit, majd elkap az ételundor aztán elkezdek émelyegni, szédülni, néha hányok is. Fél óránként újra és újra ismétlődik, nagyon rossz érzés, mit tudok tenni ellene? Próbáltam a sós ropit, kekszet, citromos vizet, gyömbéres teát, kólát, de nem segít semmi.
2021. márc. 6. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nehezen, ahogyan te is. Egy idő után sajnos valóban hányás lett a vége, na olyankor aztán nem tudtam engedni a farkaséhségnek, mert tényleg mindentől undorodtam
2021. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok, várom a végét... Nem segít semmi.

9. Hét

2021. márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!