Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondoltam ide írok, mert itt...

Gondoltam ide írok, mert itt többen fordulnak meg! Linkelnétek nekem a gyermeketek vagy a leendő gyermeketek szobájáról képeket?! Kicsit szeretnék ötletet meríteni, mert mindig vannak kreatívabb anyukák! Köszönöm előre is nektek!

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs képem sajnos,de a mi gyerekszobánk halvány almazöld színű,katicás,margarétás bordűrrel,és fehér alapon katicás függönnyel.
2011. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen a babaszoba. Igazi kislányos. :)



[link]


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,attól függetlenül,hogy nincs képed biztos szép lehet a szoba,meg szeretem a katicát is meg az almazöld színt!Kedves második válaszoló tényleg igazi csajos szoba tetszik!Ügyesek és kreatívak vagytok!
2011. febr. 8. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mindent én festettem amit látsz.

2011. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos nincs meg a legjobb de megkeresem ..

[link]


megvan!

2011. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt a miénk:


[link]


[link]

2011. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13.56 ! ez álomszép! egyszerü de nagyszerü.


Tudom nem nekem kell hogy tetszen de mégis csodás. Ügyesek vagytok!

Talán ilyen lesz a következő..

2011. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikusak vagytok :)
2011. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekünk sincs kép, de gondoltam megírom mi hogy csináltuk nagy a szoba, sokat gondolkoztunk a fal színén, végül fehér lett, mert így minden más lehetett színes, és nem kell a szőnyeg a függöny meg a többi dolog színét a falhoz igazítani

így nagyon színes szoba lett, a szőnyeg ikeás, 16 kockából áll, mindegyik más színű, a kiságy piros, a függöny kék, a plüsstartó zöld, mesefigurás képek vannak a falon keretben, a lámpája is színes, és nemrég kapott egy nagy polcot, ami tele van a játékaival

nekem tetszik :)

2011. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondtam én,hogy nagyon kreatívak vagytok!Ezért szeretek ide írni,mert sok a segítőkész ember!Nagyon szép mindegyik és köszönöm,hogy feltettétek ide!Van pár jó ötlet amit el lehet "lesni".
2011. febr. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!