Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben mennyit...

Első trimeszterben mennyit görcsöltök és mennyi magnéziumot szedtek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölök egyáltalán. Enyhe mindjárt megjön érzés van néha, de én ezt nem nevezném görcsnek. Jelenleg 350 mg-ot szedek, de ezt már terhesség előtt is szedtem
2021. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Számomra a mindjárt megjön érzés is görcsölés 😅


375mg magnéziumot szedek, akkor múlik el majdnem teljesen. Ha nem veszem be akkor görcsölök.


Fiammal való terhességem alatt az első trimeszterben semmi ilyen nem volt, azért fura, azért kérdeztem.

2021. márc. 7. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kitartott a 10.hétig hogy előjött néha a görcs, de sose tartott sokáig és nem szedtem rá külön magnéziumot, csak ami a terhes vitaminban van.
2021. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem a 10.hetet pont :)
2021. márc. 7. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a nődoki a kezdettől fogva napi 3 magnerotot mondott. Napi 2őt szedek, egyáltalán nem görcsölök, nincs mindjárt megjön érzés sem. 12+2kismama
2021. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Sosem görcsöltem egyik gyerekkel sem, nem is szedtem magnéziumot terhesen.
2021. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gorcsom egyaltalan.
2021. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-9. hétig tartott ki a megnövő érzéshez hasonló görcsölés, nem volt folyamatos, de azért éreztem. Nem szedtem amúgy magnéziumot miatta, eszembe sem jutott :O
2021. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!