Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok az exeteknek...

Elmondanátok az exeteknek hogy ő az apa ha nem akartok vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azóta kapcsolatban vagyok mással, várja ő is a gyermek megszületését, összeköltöztünk.

A gyereknek majd ha akkora lesz elmondjuk h ki a biologiai apja. De az apának elmondjuk? Mert lehet h túlságosan ragaszkodna a gyerekhez s bajunk lenne belőle.. ez ami meggátol. Nem tudom mi lenne a helyes.



2021. márc. 8. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Egy apukának van joga tudni a saját gyerekéről. Én elmondanám neki, nyilván plusz jövedelmet is jelentene a gyerektartás miatt.
2021. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
#1: az attól függ, hogy a jelenlegi lesz e a hivatalos apja. Ez esetben nem jár tartás díj.
2021. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Elmondanám. Szüksége lesz egy apára, az új meg vagy le fog lépnim vagy ha lesz közös ezt gyűlölni fogja.
2021. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni, o az apja. Ahhoz is joga van, hogy tartsa vele a kapcsolatot, gorenyseg lenne megfosztani ettol, ha o ezt szeretne. Persze, ha veszelyezteti a gyereket, az mas teszta, de erre is vannak jogi lepesek.
2021. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A jelenlegi lenne a hivatalos apa. Neki nem lehet sajnos gyereke.
2021. márc. 8. 12:21
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Oke, es? Attol meg illik elmondani a biologiai apanak. Plusz nem lehet csak ugy orokbefogadni a gyereket a parod reszerol, csak ha az apja lemond rola. Ez a bajod, mi?

Akkor sem kellene eltitkolni, nagyon nem!

2021. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, szerintem nem vagy tisztában a jogi dolgokkal. De köszönöm a válaszod.
2021. márc. 8. 12:28
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanám igen. Joga van tudni. Lehet, hogy nem érdekelné de akkor is tiszta a lelkiismeretem, hogy tudja.
2021. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Na jó, hagyjuk a kamu kérdéseket. Inkább üllj be a digitális órádra.
2021. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Illő lenne....
2021. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!