Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostisok volt nektek valami...

Clostisok volt nektek valami mellékhatás a gyogyszertöl?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kettőslátásom volt, főleg ébredés után, amikor már 2 napja szedtem, ilyenkor szédültem is kicsit és volt, hogy beszédzavart is okozott :(
2010. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Teljesen "fejre álltam" tőle. Egyiknap sírtam mindenért, okkal-ok nélkül, másiknap mindenen nevettem, és kigúnyoltam mindent és mindenkit. Aztán volt olyan, hogy egész nap csak a szexen járt az eszem, szegény párom már alig bírta a tempót, és volt olyan is, hogy csak aludni akartam és mindenki hagyjon békén.


Neked milyen mellékhatásai vannak?

2010. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
peteérés ota hasszurka szinte minden nap meg ez a mindjárt megjön érzés most már a melleim is fájnak és még 1 jo hetem van a nemvártig. persze jo lenne ha a baba miatt lenne de még várok a tesztel ezért gondolom,hogy ha nem baba akkor a gyogyszer miatt lehet esetleg.soha nem szoktam ilyet érezni csak peteéréskor.
2010. aug. 20. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit agresszívebb lettem, és a hasszurka is sok volt függetlenül attól, hogy pé előtt vagy után álltam éppen.

7 hetes kismami

2010. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!