Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, egy...

7hetes terhes vagyok, egy hete minden reggel hányok, ma viszont nem volt olyan intenzív hányinger. Csak nem lehet semmi baj, mert olvastam ha elmúlnak a tünetek az bajt jelent?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül jelent bajt. terhesség alatt normálisak a változó tünetek. a vérzés, erős görcsölés jelenthet bajt.
2021. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, nekem kéthetene elmúlt kb. két napra, mivel végig hánytam kellett is az a két pihenőnap, de mindig visszajött.
2021. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha minden tünet hirtelen elmúlik az bajt jelenthet. De, ahogy az előttem szóló írta úgy voltam én is, hogy voltak jó napjaim, utána visszatértek a tünetek, kamatostól. Élvezd ki a jó napokat, de ha nagyon aggódsz inkább doki, az a biztos.
2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En körülbelül a 8 -adik héttől hánytam, aztán el múlt majd 12 hetesen újra kezdtem egészen 26 -adik hétig onnantól a 40 -edik hétig semmi bajom nem volt ki véve a joslokat és neha tiszta ideg voltam a tudattol hogy mindjárt itt az idő, ne aggódj ez mindenkinél más néhány hét és minden nap érzed ahogy mozog onnantól kezdve nyugodtabb leszel. Jó egészséget nektek és minden jót!
2021. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!