Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi jelek vagy nem?

Terhességi jelek vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nagyon félek attól, hogy terhes leszek, ezért mindig körültekintően védekezünk.

7-8 napja volt az ovulációm, az ovu. Előtt 3 és az ovu. Után 3 nappal szexeltem, óvszeres védekezéssel (ellenőriztük utána)

Viszont most rosszul vagyok, hasmenésem, hányingerem van és szédülök is. A fejem is fáj és ideges, feszült vagyok.

Tudom, hogy korai lenne még, hogy érezzem, de hallottam mar olyanról aki rögtön szex után érezte hogy megfogant.

A múlt havi menzeszem időben jött és szokásos volt.



2021. márc. 14. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha védekeztél, gyakorlatilag 0 az esélye a teherbeesésnek. 8 nappal aktus után pedig nem lehetnek tüneteid.
2021. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. márc. 14. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell hülyének lenni?!

Miert kell minden jelet a terhességre fogni?!

Miért nem lehet a kb 153ezer hasonló kérdésből ami csak az elmúlt 1 honapban írodott, informálódni?!

2021. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy indokolt lenne ez a hangvétel.

Átböngésztem a kérdéseket, nekem csupán arra van szükségem, hogy valaki nekem célozva leírja amit gondol.

Ha nem tennének föl az emberek kérdéseket, nem lenne mi között böngészni.

Nem gondolom magamat felelőtlennek, és szerintem hatásos a védekezésünk, csak most ezek az észrevételeim lettek. Mivel ez egy mindenki számára szabadon használható platform, ezért gondoltam megkérdezem mások véleményét is. :)

2021. márc. 14. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem mondta, hogy nem jól védekeztél.... senki nem is mondta, hogy felelőtlen vagy...


Csak a hasmenés, fejfájás, szédülés még mindig NEM terhes tünet...

Ha átböngeszted volna a kérdéseket, te is rájöhettél volna... ahogy arra is, hogy az első jel a mensi elmaradása.... aki szex után érzi, az caak be akarja magyarázni...


Kicsit nőljél fel, olvasgass biológiát, aztán rájössz te is...

2021. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak ma válaszoltam 4 ilyen kérdésre... jól utána olvashattál...
2021. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem egy estét töltöttem itt a kérdéseket olvasva. Egyszerűen csak a rosszullétet egyből a terhességgel kötöm össze, és iszonyatos pánikba esek ilyenkor.

Úgy gondolom, hogy ha kikérem mások véleményét attól még nem lettem hülye, több könyvet elolvastam már ezzel kapcsolatban, de lehet hogy valaki pont tud személyes tapasztalatot, véleményt hozzáfűzni a kérdésemhez.

2021. márc. 14. 17:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvastam mások kérdéseit, persze. De nem teljesen megegyező mások tapasztalata az enyémmel, sőt szerintem minnél több ilyen kérdés van megválaszolva,annál könnyebb választ találni az oldalon.
2021. márc. 14. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes és nem is lehetsz ha védekezéssel szexeltél
2021. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont lehettél koronavírusos is!
2021. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!