Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet feleslegesen kérdezek,...

Horenke kérdése:

Lehet feleslegesen kérdezek, de már nagyon nem tudom, hogy mi lehet. :-) ) Babát szeretnénk és nem tudom, ezek a "jelek" jelek e?

Figyelt kérdés

Tehát babát szeretnénk a párommal, ez a nyolcadik hónap, hogy vagy sikerül vagy nem, tudom mások akár éveket próbálkoznak. De...

Most az van, hogy három napja késik. Viszont nagyon kevés barnázás volt, meg fájt a fejem, illetve főleg ma végig azt éreztem, hogy na most megjön, de nem. (szerencsére, remélem így is marad).

Tehát a kérdésem, hogy van esély babára? A nemvárt napján negatív lett a teszt... Szerintetek? Azóta nem teszteltem, majd vasárnap tervezem akkor lesz 5 nap.

Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 10. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem biztos. Én is folyton úgy éreztem, hogy megjön mikor terhes voltam.
2020. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 khniki ***** válasza:
Én is barnázással kezdtem a terhességet. Progeszteron hiány volt. Kaptam gyógyszert, 1 hét alatt elmúlt. Összesen 2 hétig volt ez a vérezgetés, egyszer erősebb is volt. A 10-es teszt a nemvárt előtt 3 nappal már nagyon halvány pozitív volt.
2020. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Azt még elfelejtettem írni, hogy a derekam 3 napja majd le szakad.

A mell érzékenység mintha elmúlt volna, de a szúrás meg a mindjárt megjön érzés van, illetve a barnázgatás...

2020. ápr. 10. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Esély van rá, de egyáltalán nem biztos a terhesség. A barnázás a menzeszre is utalhat.
2020. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is barnáztam, mikor terhes lettem, de nekem az volt a különbség a többi hónaphoz képest, hogy semmi tünetem nem volt, se mellfájás, se hasgörcs, se mindjárt megjön érzés, se pattanás. Ugyanakkor viszont éreztem egy különös húzó érzést a hasamban, amit korábban soha. Ebből sejtettem, hogy ez annyira újszerű, hogy tuti lakik ott valaki... és a teszt igazolta is.
2020. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én emlékszem, hogy a nemvárt előtt 2 nappal kegyetlen erős menzesz görcsöm volt. Aztán teljesen pattanásos lett a homlokom, tudjátok az a pici piros rengeteg kis pattanás 🤭

Amikor megkellett volna jönnie, akkor mintha elvágták volna a görcseimet.

Egy hét késés után elkezdtem barnázni, plusz a tesztem pozitív volt.

Semmit nem kaptam rá, hiába voltam 2 orvosnál is.

Elkezdtem a magnéziumit szedni, és attól elmúlt.

Egyszer volt azóta, hogy nem szedtem rendszeresen és újra elkezdtem barnázni.

A mellem pedig lassan kezdett el fokozatosan fájni, de a 10. hétre el is múlt.

Azóta már 32 hetesek vagyunk🥰🥰

Sok sikerta babához ❤🥰

2020. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, bár én minden hónapban produkáltam terhes tüneteket, annyira akartam. Még menzesz után is teszteltem, hogy hátha...mert neten annyi mindent olvasni, van aki 1x2x még menstruál. De nem..

Szóval ne figyeld magadon a jeleket, mert csak megbolondulsz.

2020. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!