Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól kérdeznék, akik 37-38...

Azoktól kérdeznék, akik 37-38 évesen szültek. Hogy ment a terhesség, szülés? Most derült ki, hogy terhes vagyok. 37 voltam tavaly szeptemberben, és bevallom meg vagyok ijedve. Már van egyébként két gyermekünk.

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 06:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly szeptemberben szültem 39 évesen a 2. babámat. A nagyfiam 8 éves (mindjárt 9). A terhesség rendben volt, kivéve hogy mélyen tapadt a lepény, ezért vérezgettem 15-22 hét kõzött, így veszélyeztetett voltam. Utána feljebb ment a lepény, onnantól semmi gond nem volt. 40+1 hetesen indítottak, összesen 2 óra alatt született a kisasszony gátvédelemmel. Ne félj szerintem.
2021. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3. gyerekem szültem 39 évesen. Terhességi cukrom lett, de a szülés szinte ugyan olyan volt mint a másodikkal. Viszont az éjszakázást nem bírtam úgy mint régebben, sokkal fárasztóbb volt a babázás mint huszonévesen.
2021. márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
39 voltam mikor a pici született 2 éve, csak a vérnyomásom szórakozott, de semmi más bajom nem volt.
2021. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
35 évesen szültem az elsőt simán,minden rendben volt. A 2. babát 42 évesen szültem. Sima terhesség volt,semmi gond nem volt, végig dolgoztam. Császár lett,az utána lévő napokat nagyon rosszul viseltem,de igazi gond nem volt. Most 8 hónapos a pici,és újra babát várok. Na most már én is be vagyok rezelve. :)
2021. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, de jó:) Hány éves leszel, mikor születik, 43 vagy 44?

Én 37 évesen szültem, de szeretnék még egy gyereket (szedjetek szét, 42 leszek)

2021. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék, 41 vagyok nyárig😂😂, de sajnos most volt egy missedem🤬🤬.

Na majd mindjárt jönnek a megmondó emberek😂😂

2021. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a harmadik babával vagyok most 35 hetes terhes majd 38 évesen. Kb. a 26. hétig nem nagyon volt különbség az előző kettőhöz képest.Akkor viszont kijött a fenekemnél majd a lábamon egy két visszér. Ez eléggé idegesít. Félek kicsit a trombózistól. Meg a harmadik császártól is. A hasam is nagyobb, és nehezebben is mozgok, mint a másikaknál, de összességében jól vagyok, mindent tudok csinálni.
2021. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Megnyugtató volt olvasni a válaszokat. "Öregnek" érzem magam ahhoz hogy mindent elölről kezdjek. Az első kettő tervezett baba volt, és lelkileg fel voltam rájuk készülve. Hát most nem ez a helyzet..
2021. márc. 15. 21:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! 43 lennék szüléskor,de ma voltam orvosnál,valószínűleg missed ab. Pénteken még lekontrollálják. Ugyan nem volt tervezett,de nagyon örültünk volna neki. Elmondhatatlanul szomorú vagyok.
2021. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy a 4-es voltam.
2021. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!