Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ùszni mennék 27 hetesen...

Ùszni mennék 27 hetesen, de nagyon félek, hogy valami fertözést kapok. Mivel tudnám megelözni?

Figyelt kérdés
Eddig semmi fertözésem se volt,de mégis félek picit.A hátamnak viszont nagyon jót tenne a víz.Orvostól hallottam,hogy tampon+vazelin-megoldás jó a fertözések ellen.Kicsit furán hangzik,kenjem be a tampont vazelinnel?!Tud valaki más-bevált-megoldást?
2008. dec. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! En a 31.hetben vagyok, es hetente ketszer jarok vizi kismamatornara. En nem rakok fel tampont, mert felek, hogy tobbet artanek vele, mint hasznalnek. Amugy en hallottam tampon+olivaolaj megoldasrol. Olyan helyre menj uszni, ahol folyamatosan ellenorzik a vizminoseget. Azt olvastam az egyik kismama magazinban, hogy a vizben valo fertozesnek minimalis az eselye. Szerintem menj nyugodtan uszni.
2008. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Remélem,semmi baj nem lesz!

Kívánok Neked Boldog babavárást! :)

2008. dec. 4. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

én se mernék tampont feltenni,de a ha a doki javasolta,akkor biztos nem lehet baj. Én javaslom,hogy nézd meg a neten hol vannak olyan uszodák,ahol garantált a vízminőség.

[link]


[link]

2008. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra is figyelj, hogy ha kijössz a vízből, akkor ne üldögélj a vizes fürdőruhában, hanem vegyél szárazat. Illetve előtte mindenképpen nézesd mega dokiddal, hogy nem kezdtél-e el kinyílni.
2008. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ma mennénk,dokihoz meg holnap.. :)

De akkor várunk még,addig tornázgatok a hátam miatt.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2008. dec. 4. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ha nagyon aggaszt, hogy esetleg fertőzést kapok, akkor egy tampont Canestennel kennyek be és tegyem fől, de ne túl mélyre. Én enélkül járok uszizni és eddig megúsztam. Olyat keress, ahol alaposan takarítják és fertőtlenítik a vizet.
2008. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!