Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg első trimeszterben...

Terhesseg első trimeszterben a hidegrazas normális?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok es 2 napja folyamatosan ráz a hideg, görcsöl a hasam
2021. márc. 15. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy covidos vagy.
2021. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is így voltam.
2021. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyáron a dög melegben dupla takaróm volt, nekem mindig melegem van😂
2021. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is fáztam állandóan.
2021. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már odáig fajul hogy egész nap csak fekszek, nem tudok felkelni az ágyból. Minden izmom fáj és görcsöl a hasam. Mar most az elején ennyire rosszul lehetek?
2021. márc. 16. 03:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Görcsöléssel irány a doki! Nem biztos hogy baj van, de nézzenek rád. Sajnos én nem vettem komolyan az előző terhességemnél a görcsöket, meg is lett a baj. Hidegrázás nekem végig volt most az első trimeszterben, azt olvastam ez normális lehet.
2021. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Remélem elmentel orvoshoz. Alapvetően a hidegrázás normális lehet, de a görcs semmiképp sem. Akár méhen kívüli terhes is lehetsz, ha még esetleg uh-n nem is láttak semmit...
2021. márc. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám is random helyzetekben jött a hidegrázás, de nem tartott sokáig, viszont az eddiginél is fázósabb lettem. Megjövős görcseim is vannak, de azt olvastam ez normális.
2021. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, en eddig az összes tünetet tapasztaltam magamon. 4 napja gorcsolok, hideg ráz, izzadok, alig bírok enni valamit, derekam fáj és egész nap tiszta depressziós vagyok.
2021. márc. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!