Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhesen mennyire...

19 hetes terhesen mennyire termeszetes a menszesz szeru gorcsoles?

Figyelt kérdés
Elmult egy ideje de most par napja ujra erzem. Jelenthet bajt mar ebben a korban? Vagy meg mindig a nyulnak a szalagok okozhatja?
2021. márc. 17. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem végig előfordult egy-egy görcsölős nap. Eléggé paráztam, úgyhogy emiatt 3x is elmentem az orvosomhoz, aki lelkiismeretesen megvizsgált, zárva van-e a méhszájam. Nem volt semmi baj, úgyhogy csak magnéziumot írt fel. Szóval elvileg lehet baj is, de szerintem azért nem az a jellemző.
2021. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A méh és minden más a babával együtt nő és változik.


Amíg nincs erős görcs mint igazi menzesznél vagy még erősebb és mellé vérzés, nincs baj. Magától, pihenésre vagy meleg vízre el kell múlna.


Nekem még most is, 30. hétben is volt menzesz szerű érzésem. A test emlékszik is, főleg az elején.

2021. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
JelentHET, nekem volt vetélesem a 23. hét végén. Inkább beszélj orvossal.
2021. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedden megyek
2021. márc. 17. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedsz magneziumot?
2021. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen szedek magne b6ot de kb semmit se er
2021. márc. 20. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem is ér semmit terhesen. Magnézium-citrát, vagy Magnerot.
2021. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnosolv is jo, vizben kell feloldani
2021. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!