Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nőtt a magzat, ha már...

Miért nőtt a magzat, ha már múlthéten sem volt szívhang?

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel kérdést az esetemben. 3 hete voltam privát ultrahangon, akkor azt mondták 5-6 hetes, dobogott a szíve. Múlt héten voltam kórházi ultrahangon, azt mondták nincs szívhang, vetélés lesz, kb. a 6. hétben vagyok, menjek vissza egy hét múlva.

Ma reggel visszamentem, nem volt szívhang, de másfél mm-t nőtt. (4.8 volt, ma 6.3) Arra kértek, hogy várjunk még egy hetet, és ha jövőhét szerdán sincs szívhang, akkor pénteken elvégzik a vákumos műtétet, de előbb nem merik, mert nőtt.

Én már elengedtem a dolgot, ma már úgy mentem, hogy túl szeretnék esni rajta. Egyszerűen csak tudni szeretném, hogy vajon mi okozhat növekedést ebben az esetben?


Köszönöm, ha válaszolsz!


2021. márc. 17. 14:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy él még és így nem is kell a vákuumos dolog🤷‍♂️🤷‍♂️

Ha nem élne akkor hogyan is nőhetne?Ilyet még nem hallottam soha.

Remélem szerencséd lesz és él😘😘

2021. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
1.5 mm az semmi, egyszerűen nem lehet egymás után ugyanannak az embernek se pont ugyanazt mérni, nem hogy két különböző ék két külön gépen.
2021. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolnám, hogy semmi, és valószínűleg így is van.

Ugyanazzal a géppel mérték, a múlthéten is a kórházban mérték, és ma is, ugyanazon a gépen.

2021. márc. 17. 14:45
 4/37 A kérdező kommentje:
Csak emiatt a csekély méretkülönbség miatt kell harmadjára is meghallgatnom, hogy nincs szívverés, és jöhet a műtét. Én már teljesen felkészültem rá, nem gondoltam, hogy emiatt várnom kell még egy hetet.
2021. márc. 17. 14:46
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még él. A szívhangot nem mindig lehet megállapítani.
2021. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg él
2021. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
De másodjára, 1 hét elteltével sem volt szívhang☹ Ráadásul 6 hét 2 napot írtak a papíromra, ami nagyon pici, ha azt nézem, hogy 3 hete privátban mondtak 5-6 hetet
2021. márc. 17. 14:48
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elmérhették :(
2021. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, nem reményből. Mert nem értettem miért nőtt. Persze, lehet, hogy elmérték, nem tudom
2021. márc. 17. 15:03
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen mentem először orvoshoz és akkor még nem volt szívhang.8 hetesen már igen.🤷
2021. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!